Malum, Marvel sinematik evreni artık 2008’de olduğu gibi ümit vaat eden bir su birikintisi değil. Basbaya içine daldınız mı sırlarıyla, gizemleriyle baş döndüren bir derya. Guardians of the Galaxy’nin geçtiğimiz günlerde vizyona girmesiyle birlikte, Marvel Cinematic Universe etiketiyle vizyona giren film sayısı 10’a yükseldi. Gelecek sene Avengers: Age of Ultron ve Ant-Man vizyona girecek. Ondan sonrası ise 2019’a kadar ayarlanmış vaziyette. Doctor Strange, Cap 3, Thor 3, Avengers 3…

Arada biraz fazla olabiliyor değil mi? Meraklanmayın. Marvel kendi resmi YouTube sayfasından son beş senenin beş dakikalık harika bir özetini yayınlamış. Iron Man ve The Incredible Hulk ile başlayan, 2012’de The Avengers ile zirve yapan, bu sene Captain America: The Winter Soldier ve Guardians of the Galaxy ile birlikte de eleştirel anlamda önceki çıtaları aşan Marvel sinematik evrenine beş dakikalık bu yolculuğu biz “her şeyi hatırlıyorum” diyen izleyiciye de, “ya bir özet geçseler fena olmaz” inancındaki izleyiciye de gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

Vallahi çok güzel video olmuş. Buyurun!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.