Joker (4 Ekim)

joker-phoenix-1135161-1280x0

Joaquin Phoenix’in oynadığı ve Todd Phillips’in yönettiği Joker filmi, DC filmleri arasında bizim için ufak karmaşa yaratacak olsa da en merak ettiğimiz yapımlardan biri olarak sıraya girdi bile. DCEU onaylı bir Joker olmasa da, Phoenix’in filmine çok coşuyoruz.

 

Zombieland 2 (11 Ekim)

zombieland-2-date

Emma Stone, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg ve Abigail Braslin’in tekrardan bir araya geleceği Zombieland 2, en iyi olmasa da yine kalbimizde yer edecek bir korku-komedi türüne imza atacak gibi. Biz ilk filmini de çok sevmiştik, şimdi devam projesini de merakla bekliyoruz.

 

The Addams Family (26 Ekim)

addams-family-e1507903830169

Yalan olmasın, bu yazı için çıkacak filmleri araştırana kadar böyle bir projeyi duymamıştım bile. Ancak Addams Ailesi’nin büyük bir hayranı olarak nasıl bir film geleceğine dair bir merak oluşmadı değil bende. Şey’i iyi cast ederlerse benim hiç sıkıntım olmaz valla.

 

Terminator (1 Kasım)

UNTITLED TERMINATOR PROJECT

Hala net bir ismi olmasa da serinin altıncı filmi olarak yer alıyor listemizde kendisi. Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger’ın cameo-vari bir şekilde yer alacağı ve yeni nesil bir Yok Edici’yi konu alacak olan filmimiz, şimdilik sessizliğini koruyor tabii.

 

Charlie’s Angels (1 Kasım)

charlies-angels-2

Ne kadar çok filmin rebootlandığını söylemekten dilimizde tüy bitti. Drew Barrymore, Cameron Diaz ve Lucy Liu üçlüsü yerine gelecek Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’nın yanı sıra Patrick Stewart ve Sam Claflin gibi isimler de var kadroda. Aksiyon geeklerinin sabırsızlıkla beklediğine eminiz ama biz pek şey olamadık doğrusu.

 

Frozen 2 (22 Kasım)

maxresdefault (4)

Neden bu kadar çok abartıldığına hala aklımın ermediği bir animasyondu Frozen, şimdi ikincisinin geliyor oluşu da bir o kadar kafamı kurcalıyor. Eğlenceli ve keyifli bir animasyon olmasına rağmen çok hava basılmış bir balon gibi gelen Frozen’ın tek aklımda kalan detayı müzikleri ve minik sevimli kardan adamı Olaf’tı. Daha fazlası yok, yalan olmasın.

 

Jumanji Welcome to the Jungle Sequel (13 Aralık)

Jumanji-review-featured

Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan’ın yeni nesil Jumanji kadrosunda yer alması ve şaşırtıcı bir şekilde beklenenden iyi çıkması ile devam filmine olan merakımızı arttırmaya yetiyor da artıyor bile. Üstelik daha geçtiğimiz gün Danny DeVito’nun bu film kadrosuna katıldığını öğrendiğimiz için ayrıyetten bir sevindik, sormayın gitsin!

 

Star Wars: Episode IX (20 Aralık)

last-jedi-poster-tall-970x545

Yok yani, beklediğimizden falan değil de… Hani eski günlerin anısına dedik, listede ufak bir yer verelim dedik. 2016’da vefat eden Carrie Fisher hatrına, merhum Han Solo’muz Harrison Ford anısına… Mark Hamill, senin için geliyoruz yiğidim, değerini bil.

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.