Agents of S.H.I.E.L.D. bize şimdiye kadar izlettiği üç sezonuyla da bizi şaşırtmayı, memnun etmeyi, heyecanlandırabilmeyi başaran bir dizi. Ancak daha önce hiç dördüncü sezonunun promosyonlarıyla yaptığı gibi sezon başlamadan önce bu kadar heyecanlandırıcı bir şey vaat etmemişti. Daha önce bahsettiğimiz ve diziyi seven herkesin bildiği gibi bu sezon Marvel evreninin efsane ajanlarının dizisi Agents of S.H.I.L.D.E.’a Marvel’ın efsane anti-kahramanlarından Ghost Rider katılıyor. Uyarlamadaki varyasyon tercihi de bizce doğru bir kararla Robbie Reyes olarak yapılmıştı. Şimdiye kadar Comic-Con’a katılan şanslı insanlar dışında bizim Ghost Rider’a dair gördüğümüz tek şey karakterin oyuncusu Gabriel Luna ve teaser diye bahşedilen telefon çekimi görüntüsüydü. Şimdi elimizde Luna’nın Robbie Reyes kıyafetleri içinde bir fotoğrafı var. Önce bir bakalım:

MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. - "The Ghost" (ABC/Jennifer Clasen) GABRIEL LUNA

Entertainment Weekly’den meraklısına ulaştırılan fotoğrafta Robbie Reyes’in beyaz çizgili deri ceketininin dizide de kullanılacağını görüyoruz. Luna da kostüme Bağcılar delikanlısı bakışlarına rağmen yakışmış gözüküyor. Detaylardan biri ise Reyes’in siyah beyaz saçının değil kısa saç modelinin kullanılıyor olduğu. Çizgi romanlarda siyah-beyaz saç şekli benim daha çok hoşuma gidiyor olsa da o tarz bir seçim Gabriel Luna’ya pek gitmezdi. O yüzden bu seçimden de memnunuz. Arka plan yeni Hayalet Sürücü’müzün motor değil araba sürüyor olduğunu gözümüze sokuyor. Ortamın hurdalığa benziyor oluşu da Reyes’in hikayesinin araçlara meraklı bir lise öğrencisi olarak değil de hurdalıkta çalışan biri olarak başlayacağı düşüncesini akıllara yerleştiriyor. Tabii yine bir sokak yarışçısı olarak. Aksi bizi derinden üzer.

Şimdilik Agents of S.H.I.E.L.D.’in Ghost Rider’ı ile ilgili her şey yolunda gidiyor. Tabii biz azla yetiniyor gibi gözüksek de sezonun başlamasına topu topu iki hafta kalmışken Robbie Reyes’i hala alevler içinde görememekten şikayetçiyiz. Bunun dizinin tarzı olduğunu kabul edelim ve önümüze bakalım. Sizden gelen yorumları bekleyelim. Evet?

Author

Lord olmak için yola çıkan gariban geek kendini bir anda yazar olarak buldu. Geek kültürüyle küçük şakalaşmalarını, sinemayla flörtlerini yazıya dökmek için burada. Muhitte Geek_Lord olarak bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.