American Hustle, ilginç bir filmdi. Şahsen David O. Russell’ın genel çizgisini pek beğenen bir adam değilim, ne hikâyeleri ne de görsel tarzı beni pek etkilemiyor. Ama her filminde oyuncularından Oscar’lık performans çıkartmayı bildiği kesin. O yüzden American Hustle aklımda iyi bir yerde kaldı, özellikle de Bradley Cooper ve Amy Adams‘ın performanslarıyla. Eğer sizin de aklınızda yer ettiyse, filmi izledikten sonra yapılması en ulvi aktivitelerden biri olan kamera arkası görüntülerini izlemeye buradan başlayabilirsiniz.

american hustle kamera arkası

Sony’nin muhtemelen Oscar’lar öncesi son oyları kapmak adına yayınladığı American Hustle kamera arkası belgeseli David O. Russell‘ın ilk fikirlerinden, filmin beyaz ekrana son gelişine kadar gayet eğlenceli bir video olmuş. YouTube’dan yayınlandığı için, Sony’nin bu filme en az üç Oscar istediğine ikna olduk. İşin kötüsü, belki başka bir senede en azından Amy Adams’ın Oscar’ı ellerinde diyebilirdik, ama biliyorsunuz ki kadınlarda Cate Blanchett, erkeklerde Daniel Day-Lewis‘in sağlam bir film çektiği seneler rekabet biraz tek taraflı oluyor…

Şimdiden Oscar tahminlerine girmeyelim. Lafı da fazla uzatmayalım, American Hustle kamera arkası belgeseliyle sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.