Neden bilmiyorum ama insanoğlu olarak yeniden birleşmelerin hastasıyız. Sevdiğimiz futbolcunun eski takımına geri dönmesine seviniyoruz, eski bir kült eserin bir kez daha bizlerle buluşturulması, çok sevdiğimiz bir dizinin oyuncularının yeniden bir araya gelmesi bizi inanılmaz mutlu ediyor. Sanki böyle çok uzun zamandır görmediğimiz eski bir dostumuza kavuşmuşuz gibi geliyor. Bugün de iki eski dostun yeniden bir araya gelmesine tanık olmak için buraya toplandık. Chris Evans ve Scarlett Johansson, Apple TV+’ın “Ghosted” filmi için yeniden bir araya geliyor.

Geçmişe dönüp bakınca bu ikilinin, sanki bir ömür boyunca beraber çalışmışlar gibi hissediyorum. Fakat hepi topu üç Avengers filmi üç de Captain America filminde birlikte görmüşüz onları. Sanırım Marvel Sinematik Evreni’nin bende bıraktığı etkilerden biri bu, tüm oyuncuları çok uzun yıllardır yan yana görüyorum zannediyorum. Yine de Chris Evans ve Scarlet Johansson’un bir kez daha beraber göreceğimizden dolayı çok heyecanlandım.

Peki, bu ikiliyi bir araya getiren proje tam olarak ne olacak? Yönetmen koltuğunda Rocketman filminden tanıdığımız Dexter Fletcher’ın oturacağı Ghosted hakkında çok bir bilgi verilmese de filmin; romantik-aksiyon temalarına sahip olacağı söyleniyor. 1984 yapımı Romancing the Stone filminin ayak izlerini takip edeceği söylenen Ghosted’ın senaryosunu, Deadpool ve Zombieland filmlerinin senaryolarından sorumlu olan Rhett Reese ve Paul Wernick yazacak.

Son zamanlarda özellikle Disney ve Scarlet Johansson arasındaki süregelen gerilim yüzünden, bir daha bu ikiliyi bir Disney filminde yan yana göremeyeceğimizi düşünürken gelen bu haber beni çok mutlu etti. Hem Chris Evans’ın hem de Scarlett Johansson’un oyunculuklarını ayrı ayrı çok beğenen biri olarak, ikilinin kimyasının da inanılmaz derecede uyumlu olduğunu düşünenlerdenim. Bu yüzden bu ikiliyi bir kez daha birlikte izleyecek olmaktan dolayı çok memnunum. Bu projeyi kim düşünmüş ve oyuncu seçimlerini kim yapmışsa onun aklına sağlık!

Siz ne düşünüyorsunuz sevgili dostlarım Chris Evans ve Scarlet Johansson’u yeniden görecek olmamıza? Siz de benim gibi bu ikilinin kimyasının inanılmaz iyi olduğuna inananlardan mısınız yoksa gayet sıradan bir haber olarak mı karşıladınız?

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.