Sonbahar aylarının gelmesi demek, yeni ve dönen dizilerin fragmanlarının da inceden yayınlanmaya başlaması demek elbette. Biz de ufak ufak tekrardan dizi modumuza geri dönmeye başlıyoruz. Geçen gün yayınlanan Agents of SHIELD fragmanı şöyle bir hizaya aldı bizi. Asıl yumruk ise bugün geldi, The CW resmen Arrow’un dördüncü sezon fragmanını yayınladı.

arrow-season4-storageroom

Fragman, maşallah, dolu dolu. Öncelikle şunu doğrulayarak gönüllerinize bir tutam su serpiştirelim, Matt Ryan’ı Constantine olarak görme şerefine eriştik bu fragmanda. Onun haricinde tanıştığımız bir ton başka karakter de var elbette. Echo Kellum’un oynayacağı Mister Terrific’e de merhaba demek fırsatımız oluyor. Aynı şekilde Neal McDonough’un oynadığı Damien Darhk’ı da dünya gözüyle bir gördük; ama gelin görün ki kendisine bakınca hâlâ Dum Dum Dugan diyesimiz geliyor maalesef.

Onun haricinde Speedy ve Diggle’ı kostümleriyle de kısaca görebiliyoruz, ama Diggle, hareket hâlindeyken sabitte durduğu kadar kötü bir vaziyet sergilediğinden unutsak daha iyi olacak gibi. Yani gerçekten, yargılayasım yok, zira diziyi zaten düzenli izlemiyorum; ama kimse sanat departmanını durdurup “ya usta, bu çok Magneto oldu, hoş durmayacak?” demediyse gerçekten durum çok vahim.

Peki tüm bunlar ne zaman gelecek? 7 Ekim’de.  Arrow’un geçen sezon sonunda Felicity ile birlikte gün batımına doğru yol almasının ardından doğan, “bırakacak mı bu işleri, bırakabilecek mi, ardında bıraktıklarına ayıp olacak mı?” sorularını yanıtlayacak olan dizi, fragmanıyla huzurlarınızda. Yorumlarda da sahne sizin. Ne diyorsunuz oluruna?

https://youtu.be/9EGda9EbZgc

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.