2012’deki E3 videosundan sonra haddinden büyük beklentiler oluşturup daha sonra hepsini teker teker boşa çıkaran Watch_Dogs, geçen ay satışa çıktığında da karışık tepkilere nail olmuştu. Grafiklerin hem yeni nesil konsollarda, hem de bilgisayarlarda vaat edileni verememesinin yanında, bir yığın bug ve saçma özelliklerle de insanları hayal kırıklığına uğratmıştı. Yalandan hack yeteneğine sahip bir antikahramanın vigilante triplerine girişini anlatan bir açık alan oyunu için pek kötü olmasa da, yarattığı hayal kırıklığı unutulacak gibi değil.

watchdogsconspiracy_cyborg
#cyborg #selfie @watch_dogs #allahkerim

Bunun üstüne oyunun yapımcısı Ubisoft oyundaki eksiklikleri düzenlemekle uğraşmak yerine, oyuna minik ve alışılmadık bir oyun modu ekleyen bir ek paketi yayınlamayı tercih etmiş. Watch_Dogs: Conspiracy adındaki bu ek paket 5 dolar, ve cyborgların Chicago’yu işgalini içeriyor. Biz de vigilante halimizde hepsini tek tek avlayıp haddini bildirecekmişiz.

Arsızlık mıdır bilemedik, tam olarak bir sorun mudur ondan da emin olamadık, ama bu hamlenin Watch_Dogs‘a ve genel anlamda Ubisoft‘a oyuncuların gözünde herhangi bir puan kazandırmadığı kesin.

Author

Oyun tasarlar, yazar, garip sesler çıkarıp müziğini yapar.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.