Shingeki no Kyojin ya da Attack on Titan, 2013 yılından beri “En çok konuşulan anime” oldu herhalde. İlk bölümden vurucu açılışı, efsane müzikleri, zalim titanları, hezimet dolu bölümleri ile hem coşturdu, hem kalp kırdı, hem de şu ikinci sezon gelsin artık kardeşim! Duvarda bişeyler çıktı filan spekülasyonlar gırla gidiyor, manga aldı başını yürüdü, hani millete anime?

Şimdi Attack on Titan Wings of Freedom ismiyle bir “ense kesme simülatörü” olan oyun çıktı piyasaya. Bizim ekipten cs dün çıkan oyuna hemen girişti, ilk 60dk’sını sohbet muhabbet eşliğinde oynadık, aşağıdan izleyebilirsiniz!

Oyun nasıl olmuş derseniz, Attack on Titan izleyip gaza gelen herkese %100 tavsiye ediyoruz. Kol bacak ense kesmek bu kadar tatlı, böylesine aksiyon dolu olmamıştı! Devasa titanların etrafında üç boyutlu manevra cihazı ile savrulup stratejik organları kesmeceler, ekip arkadaşları ile stratejiler, açık harita, yan görevler, cihaz güncelleme, karakterlere kostümler derken, aksiyon severi de, AoT severi de çok çok tatmin eden bir oyun olmuş. İyi seyirler, güzel oyunlar!

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.