Öyle gözüküyor ki DC 2016 Mayıs’ında çıkacak Batman vs. Superman için aklına gelen her süper kahramanı bir şekilde filme sıkıştırmaya çalışacak. Halihazırda ismi filmin başlığında geçen Batman ve Superman’den sonra Wonder Woman da kadroya katılmış, bir yandan da Flash dedikoduları dört bir yanı sarmıştı. Bugün resmi bir açıklama geldi, yeni aktörümüze kavuştuk: Bugüne kadar daha çok tiyatro sahnelerindeki performansıyla tanınan Ray Fisher, DC’nin en önemli siyahi süper kahramanlarından biri olan Cyborg’u canlandıracak.

ray-fisher-ali-1

Fisher’ın çok geniş bir sinema tecrübesi yok, fakat öyle gözüküyor ki tiyatro sahnelerinde övgü toplayan işlere imza atmış. Son olarak Muhammed Ali’yi canlandıran Fisher’ın bu yüzden fiziksel olarak da role az buçuk hazır olduğu kesin. Tabii Zack Snyder’ın film öncesi aktörlerini fiziksel olarak hazırlamak için soktuğu kamplar da meşhurdur, yani hazırsa, daha da hazır olacaktır Fisher. E tabii Cyborg’un filmdeki varlığı, bizim yazımızda önerdiğimiz gibi DC’nin kendi film evreninde aralara sereceği ipin S.T.A.R. Labs olacağını öngörüyor. Yani muhtemelen bir noktada Cyborg’un babasını da göreceğiz, ne de olsa New 52 orijin hikayesinde de, eski orijin hikayesinde de Victor’un babası Silas Stone büyük bir yer kaplıyor.

O halde bize de şimdilik merak etmek kalıyor, acaba S.T.A.R. Labs, Cyborg’un hikayeye duhulü Darkseid’ı mı işaret ediyor? Bildiğiniz gibi New 52’nin yeniden yazdığı Justice League kuruluş hikayesinde Cyborg kendisine emplante edilen teknolojiler sayesinde Darkseid’ın işgal planlarından haberdar oluyordu. Eğer tahminlerimiz doğruysa, Goyer ve Snyder’ın “Asıl Justice League filmi bu değil” deyişini de hesaba katarsak filmin sonu Justice League’in kuruluşuyla bitecektir. Yani şimdiden yerlerimizi ayırtalım, Justice League: War’ı izleyelim, kuvvetle muhtemel ona benzer bir hikayeyi beyaz ekranda göreceğiz.

E ne diyorsunuz geekyaparlar? Cyborg olmuş mu? Sizce hikaye nasıl ilerler? Darkseid mı geliyor? Tahminleri alalım!

 

(via: Slashfilm)

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Comment

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.