Yani şu geek filmleriyle ilgili casting haberlerine bayılıyorum bazen. Bir anda neredeyse tüm internet yıkılmaya, sarsılmaya başlıyor. Herkes en son dedikoduları paylaşıyor. Biz de bunlara bakıp, sizlere anlatmak istediklerimizi seçiyoruz hâliyle. E yıllardan gelen bir tecrübemiz var, hangi haber safi dedikodu, hangisi gerçeğe çok yakın onu kestirebiliyoruz. Geçen sizlerle paylaştığımız Jared Leto + Cara Delevingne haberi öyle bir şeydi mesela. Biz hemen hemen yüzde yüz eminiz Cara Delevingne’ye teklif gittiğinden, Leto’ya da öyle. Gelin görün ki Collider’ın patlattığı habere göre, Harley Quinn rolü Delevingne’ye gidemez artık. Zira Harley Quinn’i yeni Suicide Squad filminde oynayacak olan aktris belli olmuş gibi.

Gibi diyoruz, zira yüzde yüz resmi bir açıklama gelmedi. Ama açıkçası şu aşamada herkes baya kesin gibi konuşuyor. Üzerinde mutabık kalınan isim, Margot Robbie. Geçtiğimiz sene The Wolf of Wall Street ile füze gibi bir çıkış yakalayan Robbie, bu sene Hollywood yapımcılarının gözdesiydi. E bu da bir noktada süper kahraman dünyasıyla kesişmek anlamına geliyordu ki, kendisi ile ilgili Harley Quinn dedikoduları haftalardır telaffuz edilmekteydi.

649247

Yukarıda gördüğünüz ComicBookMovie sitesinde SteamBlust’ın yaptığı bir fotomanipülasyon. Oradan alıp, aynen kullandık, zira Robbie’nin role yakışıp yakışmadığına dair şüpheleri olan vardıysa gayet bertaraf edebilecek bir iş kendisi. En azından görsel olarak oturmuş vaziyette Robbie role. Yetenek olarak yakışacak mı, onu David Ayer’in filmi 5 Ağustos 2016’da vizyona girince görebileceğiz.

Peki Cara Delevingne ne alakaydı? Biz o teklifin gerçekten de gittiğini düşünüyoruz. Fakat Hollywood kulislerinde anlaşma öncesi bu tip manevralar olur. Teklifin önce Robbie’ye gittiği aşikar, zira bizim kulağımıza ilk onun adı çalındı. Ya Robbie’yle pazarlık sırasında “bak başkasını da alabiliriz istersek” kozu olsun diye Delevingne’e teklif gitti, ya da Robbie reddederse alternatif olsun diye. Bilmiyoruz. Şu an net olan tek şey, Robbie’nin %99 yeni Harley Quinn’imiz olduğu.

Ha bu arada ek not, Jared Leto teklifiyle ilgili bir gelişme yok. Joker için Leto, hâlâ en büyük aday.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

1 Comment

  1. VivaLaVida Reply

    Jared Leto Joker olsun da Harley bir şekilde hallolur. Leto’yu Joker olarak görmeyi çok istiyorum. Heather Ledger’dan sonra o işi kotarabilecek az sayıda kişiden birisi belki de.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.