Geekyapar! YouTube ekranlarında artık yeni bir yıl, yepyeni bir programla birlikte tokat ve çığlıklar atarak başladı; duydunuz mu? Hepinizin O Tarz Mı ile Şu Sevdalar Tribünü‘nden tanıdığı İsmail Türküsev stüdyomuza geldi; özel bir davetli listesine karşı dimdik ayakta durdu ve stand-up icra etti. Nasıl? Şaka nasıl? Dimdik ayakta ve stand-up. Hani stand-up İngilizce’de ayakta durmak anlamına geliyor ya? Ha?

İsmail’in şakaları bundan daha iyi merak etmeyin.

https://www.youtube.com/watch?v=RZfdnzGL7K0

Neler var Ayaküstü’nün ilk misafiri İsmail Türküsev‘in müthiş stand-up galasında?

  1. Seks.
  2. Reklamlar.
  3. Kraker yiyen insanlar.
  4. Taksiciler.
  5. Bayraklar.
  6. WhatsApp Grupları
  7. Ve kakalar.

İsmail’in 15 dakikalık stand-up seti ilk seferi olmasına rağmen, İsmail’i radyo programlarından tanıyanların çok aşina olacağı zamanlama becerisi ve dünyaya sağlıklı bir punchline getirme yeteneği sağ olsun, başıyla sonunu harman edip kahkahalara  gark olmanıza sebebiyet veriyor. Ayrıca seyircilerin arasına Onedio Türkiye’nin en güzel gülen ünlüleri diye liste yapsa Top 5’e girecek iki adam koyduk; onlar da tuz ve biber olarak faaliyet gösteriyorlar.

İsmail Türküsev stand-up kariyerine başladı yani sevgili geekler, bir izleyin bakalım; ne düşünüyorsunuz? Beğenen Twitter’a en sevdiği şaka cümlesini yazsın, bizi etiketlesin. Gördükçe RT’leyeceğiz. Bakalım nelere gülmüşsünüz en çok?

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

2 Comments

  1. bu video’yu izlemiş nadir insanlardanım sanırım. artık private.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.