Aslında çok da sürpriz olmadı, hepimiz bekliyorduk…

Günümüz, (ve biraz ilerisi diyelim) savaş sanatını en iyi yansıtan oyunlardan biri olan Call of Duty Online’a “yakında” bir zombi modunun da getirileceği açıklandı. Gerçi bu, çok büyük bir yenilik sayılmaz çünkü CoD oynayanların bildiği, sevdiği zombi modu CoD Online için savunma modu olarak eklenmiş durumda. O zaman yeni gelecek mod içinde neler barındıracak?

Bir anlamda Left 4 Dead’in CoD versiyonu olacağını söyleyebiliriz. Özel tür zombiler olup olmayacağına dair bir açıklama yapılmasa da oyuncular haritada zombileri öldürerek hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyunun şu sıralar Çin’de denemesi yapılıyor ancak dünyaya çıkmaya ne zaman hazır olur pek belli değil.

İşte oyunun ilk verilen kapak görüntüsü. Zombiler etrafı basmaya başladığında sizlere haber vereceğiz…

Call of Duty Online\'a Zombi Modu Geldi

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.