Tüm samimiyetimizle söylüyoruz ki, Cuma gecesi ve Cumartesi sabahı yaşananların ardından pek de fazla geek yapasımız yok aslında. Bu tip durumlarda, ulusal yas günlerinde siteyi kapatmayı; sonradan da yavaş yavaş normalleşmeyi tercih ediyoruz. Ancak bu sefer, bir şeylerin normalleşmesi biraz daha uzun sürecek. Bizim hâlâ çok fazla bir şey yazasımız yok, ama bir yandan da tek başımıza kendi kendimize iş yapmadığımızın farkındayız. Sizin de kafa dağıtmaya, başka şeyler konuşmaya ve okumaya ihtiyacınız var. Ardı arkası kesilmeyen kötü haberlerin arasında, Facebook ve Twitter feed’lerinizde biraz tampon bölge olalım dedik. Çünkü, gerçekten, ne önemi var?

Bazen bazı aktörler çok başarılı olduktan sonra, dönüp onların yan rollerini keşfetmek keyiflidir. Bu farklı seviyelerde de gelebilir bu arada. Örneğin ben, bugünki Samuel L. Jackson’la, Jurassic Park’taki arasındaki bağlantıyı çok komik buluyorum her seferinde. Aynısı Elijah Wood ve Kristen Dunst’ın çocukluk rolleri için de geçerli. Hoş oluyor bu insanların büyük patlamalarından önceki “Ne iş olsa yaparım abi” dönemlerini görmek.

Chris-Hemsworth-George-Kirk-Star-Trek

Bunun bir örneği de Chris Hemsworth. Kendisi şu an Thor, dünyanın en popüler aktörlerinden biri. Huntsman serisiyle de fena bir iş çıkarmadı, tutundu en azından. Ama tüm bunlardan önce, Star Trek’te filmin başında Kaptan Kirk’İn babası George Kirk’ü canlandırıyordu. Hafızanızı zorlayın, çok kısa gözüküyordu filmin başında. Ancak önemli bir rolü vardı. İşte o önemli rol var ya? Geri geliyor. Star Trek 4’te kesinlikle Hemsworth olacak.

Haber en yetkili ağızdan geliyor, J.J. Abrams. Üçüncü filmi yönetmese de, prodüktörlüğünü üstlenen ve serinin en üstteki isimlerinden biri olan Abrams, Scott Mantz’e verdiği röportajında Hemsworth’ün dördüncü filmde döneceğini doğruladı. Bu muhtemelen flashback olacaktır. Ama tüm filmin böyle olmayacağını biliyoruz, çünkü Pine ve yeni kadronun da olacağı söylendi. E neticede Hemsworth popüler adam. Onun için filmde yer açmak ne ayıp, ne de zor bir şey. Gelsin, bakalım baba oğul Kirk ailesini aynı filmde görmek nasıl bir şey?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.