Neden bilmiyorum, ama dövme yaptırmak ve geek olmak kafamda çok el ele giden şeyler. Kendi kolumda bir adet edebiyat, bir adet müzik, bir adet de çizgi roman dövmesi olduğu için demiyorum; bence herhangi bir tasarım/çizimi kendi vücuduna kalıcı olarak işaretlemeye karar vermek belirli bir oranda tutku gerektiriyor. O tutkunun da standart üretim bir insanda bulunabileceğine inanmıyorum. Bence omzuna kuş çizdirmek bile belirli bir oranda geek’lik gerektiriyor.

O yüzden, şu sıralar dövme fikri arayan, düşünen varsa; şurada çiçek pırlantası dizaynlar tasarımlar olsun istedik. İnternette denk geldiğimiz 12 tasarım. Bizzat bunları mı yaptırırsınız, fikir mi verir? Size kalmış. Yalnız bizce bunlar “göğsü yırtılıyor içinden Batman logosu çıkıyor heh heh” keteliğindeki dövmelere kıyasla, bir nebze klas, bir nebze sanatsal dövmeler. Şu şekiller. Bir bakın bakalım!

 

1. Koldan Kola, Detaylarla Çıldıran BATMAN Dövmesi

Batman

 

2. Tüm Haşmetiyle, Batman’den Green Lantern’a Kadar Tokat Gibi DC COMICS Dövmesi

DC Comics

 

3. Elbette Ki Kendi Kendisinin Farkında Olan 4. Duvarı Kırmalı DEADPOOL Dövmesi

Deadpool

 

4. Gerçek Dünya İlüzyonlu, Avengers Logolu, Yumruk Sıkınca Şıklaşan HULK Dövmesi

Hulk

 

5. Siyah Beyaz Fotoğrafta Apayrı Klas Saçan Logolu PUNISHER Dövmesi

Punisher

6. Herkes Bilmeyecek, Ama Bileni Dev İhya Edecek Olan Renkli, Bacakta LYING CAT Dövmesi!

Saga

1 2
Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.