Hollywood dünyasındaki ünlülerin birçok hareketi, sözü ve tavırları bize samimi gelmese de zaman zaman bu önyargıyı kıran, kalplerimizi fetheden oyuncular olmuyor değil. Hele bu tür oyuncuları birbirleriyle, tabiri caiz ise “kanka modunda” görmek ayrı bir mutluluk veriyor insana. Jimmy Kimmel ve Matt Damon, Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet, The Rock ve Kevin Hart vetabii bir de favorilerimden Hugh Jackman ve Anna Hathaway ikilisi benim ilk aklıma gelenlerden .

Bu ünlü dostluklardan bir diğer favorim ise Chris Evans ve Scarlett Johansson ikilisi. Şimdiye kadar tamı tamına on projede bir arada bulunmuş iki yıldız beraber büyüdüler desek yeridir. Not Another Teen Movie günlerinden Avengers: Endgame’e uzanan bir yoldaşlıkları var. Yakın zamanda Ghosted adlı projede ScarJo yerine başkası geleceğini öğrendiğimde de üzülmüştüm açıkçası. Fakat şimdi yeniden mutlu olma zamanı çünkü Chris Evans ve Scarlett Johansson, Apple için yapılacak Project Artemis filminde yeniden bir araya gelecek!

Ozark, Arrested Development, Horrible Bosses gibi yapımlardan tanıdığımız Jason Bateman’ın yöneteceği Project Artemis adlı film uzay yarışı hakkında olacak fakat bunun dışında elimizde çok bir detay yok. Filmin ilginç özelliklerinden bir tanesi ise Apple’ın, Project Artemis’i kendi bünyesine katabilmek için harcadığı 100 milyon dolar. Geçtiğimiz pazar, En İyi Film Oscar Ödülü’nü kazanan ilk dizi-film izleme platformu olan Apple, belli ki bu sektöre parayı yatırmaya devam edecek. Kendilerinden gelecek filmler arasında Martin Scorsese’nin Killers of the Flower Moon’u ve daha önce de haberini yaptığımız Matthew Vaughn’un bol yıldızlı ajan filmi Arygylle gibi projeler de var.

Detaylar elimizde olmadığı için ne beklemem gerektiğini çok bilmesem de bu ikiliyi tekrardan bir arada görecek olmak bile mutlu ediyor beni. Bu arada Ghosted’ta da ScarJo yerine Ana de Armas olacak, Knives Out ikilisi buluşacak yani. Sizi bir arada gördüğünüzde mutlu eden oyuncular hangileri? Hollywood’dan kim ile kanka olmak isterdiniz? Captain America: The Winter Soldier’ı izlerken Steve ile Natasha sadece arkadaş değil de sevgili olsun istediniz mi benim gibi? Stream platformlarının iyiden iyiye sinema sektörüne ağırlığını koymaya başlaması hakkında fikriniz nedir? Aşağıdaki yorumlar kısmına herkesten önce kafanızdakileri yazabilmek için yarışa katılın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.