Vallahi daha çok başında olmamıza rağmen Comic Con açtı musluğu akıtabildiğini akıtıyor, patlatabildiğini patlatıyor. Panellerde ardı arkası kesilmeyen trailerlar, ilgilenenlerine adeta bir cennet oluyor cennet. Hatta öyle ki, daha iki-üç gün önce resmi olarak başlamasına rağmen şimdiden kuyrukta dizilen trailerların sayısı bir hayli fazlalaştı. Hal böyle olunca da içlerinden seçe seçe size bir trailer listesi hazırlayalım dedik, umarız kötü etmemişizdir. İşte karşınızda filminden dizisine, oyunundan animasyonuna ve hatta kitap uyarlamalarına kadar her türlü trailerı bulabileceğiniz seçmece listemiz!

 

The Walking Dead, 7. Sezon!

Çizgi romanlarla uyumlu gitti gitmedi derken yedinci sezona kadar gelindi vallahi. “Daryl ölürse isyan başlatırız.” nidalarından tutun gırla giden her türlü muhabbeti tattı, yaşadı bu dizi yahu! 23 Ekim 2016 tarihinde yeni sezonuyla ekranlara geri dönecek olan The Walking Dead‘in bu trailerına kesinlikle göz atın deriz. Kaçırmak istemeyeceğiniz detaylar ve belki de geleceğe dönük yapılacak tahminlere odaklı bazı sahneler var zannımızca, bir bakmak isteyebilirsiniz.

 

Call of Duty: Infinite Warfare

Bir diğer trailer değerindeki videomuz ise Call of Duty: Infinite Warfare‘den geliyor. Oyuna dair oynanış videosunu yayınlayan yapımcılar, Call of Duty: Infinite Warfare’in hikayesinin oldukça önemli olduğundan bahsediyorlar, ki videoda da bunun üzerine yoğunlaştıklarını anlatıyorlar. Son olarak da baş karakterin adının Reyes olduğundan bahseden yapımcılar, oynanış videosuna geçmeden size iyi seyirler diliyor. Ne diyelim, oyuncu herkesi cezbeder umarız!

 

The Exorcist

Sıra geldi filmi de olan bir dizinin trailerına. The Exorcist‘i en azından konu olarak bile bilmeyen yoktur diye tahmin ediyoruz, zira insanların içine giren iblislere yönelik bir hikayesi var kendisinin. 23 Eylül‘de FOX aracılığıyla ekranlara gelecek olan dizinin tanıtımı için de kapanışı trailerdan bir replikle yapalım diyoruz:

“Korkuyorsun.”
“Evet, sen de korkmalısın.”

Korkuyu iliklerimize kadar hissedecek miyiz acaba? Karar sizin.

 

Fear the Walking Dead, Sezon 2B

İkinci sezonunun ikinci kısmı için yayınlanan bu trailerda Fear the Walking Dead dizisi için çıkış tarihinin 21 Ağustos olduğunu hatırlatalım. Zombi distopyası severler için hem The Walking Dead hem de Fear the Walking Dead dizileri bu sene dertlerine derman olacak gibi. Siz ne dersiniz, trailerlar nasıl, umut vaat ediyor mu?

 

Kong: Skull Island

https://youtu.be/IUytcA3lJfw

Taylor Swift ile olan gündemini bir kenara bırakın ve bize Tom Hiddleston‘ın oynadığı bir filmin izlemeye değer olup olmayacağını söyleyin lütfen. Yanına da sos niyetine gelen Brie Larson cabası iken, e bir de filmin konusu King Kong‘tan yürürüken, lütfen yani, biraz objektif bakalım olaya. Trailer ne kadar umut verir film için bilemeyiz ama Mart 2017’de gelecek olan bu film için en azından üç-beş fikriniz vardır, değil mi? Var mı heyecan? Yoksa klişe Hollywood filmlerinden biri olup çıkacak bir proje tadında mı? Hemen gömeceklere not: Filmde Samuel Jackson var abi, ona hürmeten biraz cici bakmaya ne dersiniz trailera?

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.