Sausage Party

Animasyon trailerları eksik kalmamalı, öyle değil mi? Bu seferki tanıtımımız da efsane bir seslendirme kadrosuna sahip inanılmaz bir animasyondan. İsmi “Sosis Partisi” olan bu animasyon, hiç de bildiğiniz gibi değil aslında. Yani çocuğunuzu, yeğeninizi, kardeşinizi alıp gidebileceğiniz türden bir “seslendirmesi” yok maalesef. Argo sözlerin sürüsüne bereket bulunduğu animasyon her ne kadar masumane yiyeceklerin insanlar tarafından katledilerek yenilmesini konu alsa da, tam anlamıyla küçüklere hitap eden türden değil. Seslendirme kadrosunda Seth Rogen, James Franco, Jonah Hill, Kristen Wiig, Michael Cera, Paul Rudd, Edward Norton ve daha nicelerini bulunduran animasyonun çıkış tarihi ise 12 Ağustos. Bir de yiyeceklerin son bir ricası var: Ne yediğinize dikkat edin.

 

American Gods

Bu dizideki her türlü karakter, mekan ve kuruluş hayal ürünüdür: Gerçek olan tek şey tanrılardır!  Edebiyat dünyasının rock yıldızı olan Neil Gaiman‘dan bal kaymak tadındaki Amerikan Tanrıları kitabının uyarlaması olan dizi, 2017‘de hepimizi tanrılara inandırmaya geliyor. Hazır olun, zira trailer şimdiden hayran kitlesinin büyük bir kısmını etkilemişe benziyor, varın dizi geldiği zamandaki heyecanı siz düşünün!

 

The Rocky Horror Picture Show

https://www.youtube.com/watch?v=K3TDwa2cDOc&feature=youtu.be

Bir The Rocky Horror Picture Show’un 40 yıllık hatırı varmış gerçekten de! Onca yıl sonra FOX yardımıyla geri dönen o müthiş proje, şimdi ekranlarda boy gösterecek! Başrolünde Laverne Cox‘un yer aldığı proje, televizyon filmi formatıyla karşımıza çıkacak. Hazır olun ve balıkçı ağlarınızı hazırlayın millet, The Rocky Horror Picture Show bu sonbaharda geliyor!

 

King Arthur: Legend of the Sword

Mitolojik ortaçağ efsanelerine ne kadar düşkünsünüz? Kral Arthur desek kaçınız heyecanlanır? Peki Charlie Hunnam hayranı kaç kişi var orada? Bunlardan en azından birine mensupsanız, tebrikler, nur topu gibi bir trailer sizi bekliyor! King Arthur: Legend of the Sword, Hunnam dahil birçok aşina olduğumuz imtiyazlı oyuncuları kadrosuna katmış bulunmakta ve yönetmen de Guy Ritchie. 2017′de gelecek olan film için şimdiden heyecanlanmaya başlayın bizce, çünkü trailerdan gelen gaz bize yetti de arttı bile!

1 2
Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.