Biliyorum, hiç lafı uzatmamızı istemiyorsunuz. Marvel’ın Comic-Con paneline direkt geçelim istiyorsunuz. O yüzden meseleyi uzatmadan, laf ebeliği yapmadan, direkt huzurlarınıza sunuyoruz. Dün gece takriben TSİ 3 sularında gerçekleşen Marvel Comic-Con paneli karşınızda. Emergency Awesome sağ olsun panelden kayıt almış. Tavsiyemiz hızlıca seyretmeniz, zira her ne kadar ortada illegal bir durum olmasa da bazen bu videoların ömürleri kısa sürebiliyor. Videonun altına panelden çıkan başlıca haberleri listeledik.

  • Ant-Man’in kadrosuna yeni bir oyuncu eklendi. House of Cards ve The Strain’den tanıyor olabileceğiniz Corey Stroll hikayenin kötü adamı Yellowjacket’ı canlandıracak. Evangelline Lilly’nin rolü ise kesinleşti, kendisi Hank Pym (Michael Douglas) ve Janet Van Dyne’ın kızı Hope Van Dyne’ı canlandıracak.
  • Ant-Man’in konusu şu: Yellowjacket ve Ant-Man iş ortakları. Fakat şirketlerini nereye götürecekleri konusunda gerginlik yaşıyorlar. Douglas’ın karakteri Pym, sonrasında Ant-Man titrini başkasına devretmenin en hayırlısı olduğu kanaatine varıyor ve Scott Lang’i, yani Paul Rudd’ı seçiyor.
  • Şimdiden inanılmaz iyi eleştiriler alan Guardians of the Galaxy’nin ikinci filmi doğrulandı. James Gunn yönetmen koltuğuna geri dönecek. Filmin çıkış tarihi 28 Temmuz 2017.
  • The Vision’ı Ultron yaratacak. Anladığımız kadarıyla, The Vision filmin kötü adamlarından biri olarak başlayacak. Tahminimiz, Avengers’larla sağlam bir kapıştıktan sonra (Vision filmde kendi yoğunluğunu değiştirebiliyor olacak ve söylenenlere göre Whedon bunu çok ilginç şekillerde kullanmış) iyi çocukların tarafına geçer.
  • Diğer filmlerden ise maalesef bilgi yok. Söylenenlere göre Doctor Strange rolü için Joaquin Phoenix ile görüşmeler sürüyor, fakat anladığımız kadarıyla bu anlaşma Comic-Con paneline yetişmemiş. Doğruysa, bir iki güne duyurulacaktır.
Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.