Comic-Con artık resmen son buldu, onunla beraber Comic-Con haberlerine de bir ara vereceğiz. Gün içerisinde Comic-Con’dan çıkan bomba haberleri de listeleyeceğiz, fakat son bir kutsal üçlümüz daha var. Onları da buyurun, müsaadenizle şöyle listeleyelim. 2014’ün son Comic-Con haberlerine yumulun!

 

1. Constantine Fragmanı Geldi
Constantine’in ilk bölümü sızdığında incelemiş, pek de beğenmediğimiz kanaatine varmıştık. Bu kanaate varan yazarımız Hellblazer dendi mi akan suları durduran bir insan olduğundan, ümidimiz de pek kalmamıştı. Warner Bros. Comic-Con’da yeni bir fragman yayınladı. Siz bir göz atın bakalım, dizi hakkındaki kanaatiniz belki değişir.  

 

2. Arrow’un Üçüncü Sezonu Hakkında Meraklanan Kalmasın!  
Yukarıda izleyeceğiniz Arrow fragmanı yaklaşık 45 saniyelik bir eklenti içeriyor. Bu eklenti de tamamen Ra’s al Ghul’a ayırılmış vaziyette. Arrow bu sene DC külliyatına iyice gömüleceğe benziyor. Brandon Routh The Atom’u oynayacak, Roy Harper Arsenal’i, Peter Stormare Count Vertigo’yu Devon Aoki ise Katana’yı oynayacak. Bunların hepsi başka işlerden tanıdığımız sevdiğimiz aktörler. O yüzden Arrow’un üçüncü sezonu kendisini izlettirecek gibi!

 

3. Karşınızda Air!

Başrollerde Norman Reedus ile Djimon Hounsou olursa, arada Battlestar Galactica’dan Tigh’ı görürsek, filmin yapımcısı da Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman olursa biz o filmi zaten merak ederiz. Ama filmin yazarı ve yönetmeni Christian Cantamessa gibi Red Dead Redemption ile Manhunt’ın yazarı ve baş yapımcısı bir adam ise o merak üçe katlanır! Air’in fragmanı kısa, ama çok umut vaat ediyor.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.