CW’nun yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerinden Gotham Knights’ın oyuncu kadrosu bir süre önce belli olmuştu. Bu hafta ise diziye dair ilk fragman geldi. Kadrosunda tanıyabileceğiniz en popüler ismin Supernatural dizisinden Misha Collins olduğu dizi, Batman’in evlatlık aldığı Turney Hayes’in yanında çizgi romanlardan bilebileceğiniz nispeten daha az popüler Bluebird, Cullen Row, Duela Dent gibi karakterlere sahip. Ekip bir yandan Bruce Wayne’in cinayetini çözmeye çabalarken bir yandan da kendi üzerlerine atılan suçlamalardan adlarını temize çıkarmaya çalışacak. Ayrıca The Dark Knight Returns çizgi romanı ile oldukça bilinen ve sevilen Robinlerden Carrie Kelly de yine bu ekibin içerisindeki kişilerden biri olacak.

Fragman tam bir CW dizisi. Her şeyden ucuzluk ve vasatlık akıyor. Diyalogların çoğu dişlerimi gıcırdatmama sebep oldu. Tek iyi şey Harvey Dent olabilir yani. Onun da ömrü çok uzun olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Ayrıca internette de çok sık dile getirilen “Batman’siz Batman Evreni” dizilerinden gına gelmeye başladı. Tıpkı başka bir firmanın diğer bir popüler karakteri kullanmayıp, onun evreninin sömürmesini hatırlatıyor bana. Bu tür ucuzluklardan medet ummak yerine bütün DC evreninin HBO Max çatısı altında bulunması, firma adına çok daha iyi bir karar olacaktır. Disney+’tan bu açıdan feyz alabilirler.

Fragmanı beğendiniz mi? Kaç kere kötü diyalogdan dolayı titrediniz? Karakterlere bir aşinalığınız var mı? Batman cidden ölmüş müdür? Bir Gotham’a kaç dizi sığar? Sonuncusu biraz arabesk oldu ama siz bize fikirlerinizi olabilecek en cringe cümleleri kurarak aktarmaya çabalayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.