Geekyapar yazarları olarak genellikle cast dedikodularını kesinleşene kadar haber yapmamaya çalışıyoruz. Çünkü genellikle bu haberler biz yazısını yazdıktan kısa bir süre sonra yalanlanıyor biz de insanları aldatmış gibi hissediyoruz. Ama bazı cast dedikoduları var ki karşılarında kendimizi mahalle dedikoducuları gibi buluyoruz, yani konuşmazsak çatlarız ayol! O yüzden gelin hep birlikte, dün geceki Christian Bale’in Thor: Love and Thunder filminde olacağı dedikodularını konuşalım.

images

2000’li yılların başlarında insanlar, süper kahraman filmlerinin sinemayı ele geçirmek için ilk adımlarını attığının farkında mıydı, bilmiyorum. Ama işte buradayız ve eğer bir yıl içerisinde en az dört-beş tane süper kahraman filmi çıkmazsa ters giden bir şeyler var diyoruz. Artık bir milyar dolar barajı bir başarı değil. Hatta bugünlerde Joaquin Phonex’in Joker rolünde Oscar kazanma ihtimalini falan konuşuyoruz. Tabi bütün bunlar bir gecede olmadı.

Şimdi gelin eğri oturup doğru konuşalım, eğer bugün süper kahraman film sektörü bu kadar büyükse bunun temellerinde Christian Bale ve Christopher Nolan’ın ellerinden çıkan Batman üçlemesinin büyük bir payı var. Heath Ledger’ın Joker olarak En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar kazandığı bu üçleme birçok yapımcının, yönetmenin ve oyuncunun gözü, süper kahraman filmlerinin üzerine dikildi. Nitekim Batman üçlemesinin bittiği yılda ilk Avengers filmi çıktı ve sinema sektörü artık geri dönülemez bir yola girdi. Şimdi ise her şeyi başlatan adam Christian Bale bir kez daha süper kahraman filmlerine geri dönüyor hem de Marvel’a! 

Collider’ın yaptığı habere göre Christian Bale, çekimleri neredeyse başlamak üzere olan Thor: Love and Thunder filmi kadrosuna katılmak için Marvel ile görüşmeye geçti. Şimdilik ne Marvel tarafı ne de oyuncunun menajeri bu iddiaları doğrulamış değil. Ama yalanlamış da değil! Belki de gerçekten bu sefer söylentiler doğru olacak ve Bale’i bir kez daha süper kahraman kostümleri içerisinde göreceğiz. Tabi süper kahraman diyorum ama belki de filmin kötü adamı olacak, kim bilir?

Natalie Portman’ın bir sonraki Thor olmak için geri döndüğü Thor: Love and Thunder filmi 2021 yılında sinemalarda olacak. Christian Bale’in filmde olup olmayacağı henüz belli değil ama bu bizim onu hangi rolde göreceğimiz spekülasyonlarını yapmamıza engel değil! Sizce Gorr The God Butcher mı olur yoksa Cesur Balder olarak mı gelir? Ay yoksa Beta Ray Bill olarak mı görüceğiz? Olur mu dersiniz? Lütfen olsun çünkü!

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.