Donald Glover Community dizisiyle parladığı günlerden beridir Hollywood’un sevilen isimleri arasında.

Ayrıca kendisi Spider-Man karakterine de hiç uzak değil. Yıllarca Miles Morales rolünü canlandırması hayranlar tarafından istenen aktör ironik bir şekilde zaten karakterin yaratılmasına ilham olan maddelerin başında geliyor. Her ne kadar Miles Morales rolünde görme işi pek de olmayacak gibi gözükse de Donald Glover’ı Aaron Morales olarak yani Miles’ın amcası rolünde görmüştük MCU içindeki Spider-Man: Homecoming filminde. Geçen sene vizyona giren Spider-Man: Across the Spider-Verse filminde de Prowler rolüyle kısa bir şekilde gözüken oyuncu yeni dizisi Mr.&Mrs Smith için katıldığı kanallardan birinde konu hakkında şunları demiş: “Kesinlikle eninde sonunda gerçek oyuncuların yer aldığı bir Miles Morales filmi çekileceğini düşünüyorum ve bence Sony beni o filmde Prowler olarak görmek istiyor. Spider-Man olmak için çok yaşlı kalıyorum artık.

Donald Glover’a internet alemi kadar bayılmasam da kendisini severim. Bence Aaron Morales nam-ı diğer Prowler rolünde de karizmatik olur. Dolayısıyla düşüncelerine katılıyorum. Ne zaman bir Miles Morales filmi gelir çok kestiremiyorum ama bence Tom Holland geri dönerse en fazla yeni bir üçleme görürüz ve bayrağı Miles Morales’e teslim eder gibi geliyor. Karakter Kamala Khan ve Kate Bishop ile beraber son on yılın en başarılı yeni eklemelerinden. Sony’nin planları arasında illa ki vardır bu ihtimal. Spider-Man: Beyond the Spider-Verse’te Donald Glover’ı görmemiz ise uzak ihtimal muhtemelen, ikinci filmdeki sadece güzel bir dokunuştu o kadar.

Donald Glover takdir ettiğiniz bir isim mi? Sizce gerçek oyuncuların olduğu Miles Morales filmini ne zaman görürüz? Orijinal karakterlerden bayrağı devralanlar arasında hangisi favoriniz? Kafanızdakileri çok da vakit kaybetmeden yollayın bize.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.