Ön sipariş bonusu olarak ekstra bölüm verirsin, özel skin verirsin, iki üç DLC’ye erken erişim, yok efendim season pass’ta indirim verirsin. Hatta gördük ki istersen komple bir ırk da verebiliyorsun. Fakat GameStop İtalya mevzuyu çok başka yerlere taşımış. Bu nedir allasen?

infamous-condoms

 

InFamous: Second Son’ı ön siparişle rezerve eden İtalyan oyuncular yanında iki kutu Red Bull ve “una scatola di profilattici fluoresecenti” edinme hakkı kazanıyorlar. Yani karanlıkta parlayan prezervatif veriyor GameStop oyunun yanında. Gerçekten. Şakamız yok. Yani bizim yok da, GameStop’un olabilir, onu bilemiyoruz.

Ne yapacağımızı düşündülerse, prezervatifle InFamous: Second Son arasında nasıl bir bağlantı kurdularsa helal olsun. “Genç adam bunlar lazım olur” mu dendi GameStop İtalya ofisinde bir yerde nedir?

Beri yandan, mevzu İtalya’da geçtiğinden, içimizden “İmamın osurduğu yerde cemaat…” deyişini haykırmak geliyor. Berlusconi’ye selam.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.