Savaş, asla değişmez değerli geekler ama zamanlar değişir. İyi haberlere ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda ise Fallout dizisinden taze bir haberimiz var: Dizinin setinden birkaç fotoğraf sızdırıldı.

Sızdırılan görüntülerde Fallout dünyasındaki ikonik bir marka zinciri olan Super Duper Mart bariz bir şekilde seçilebiliyor. Fallout 3, Fallout 4 ve Fallout 76’da yer alan ve New Vegas’ta da reklamları görünen bu market zinciri, bize bu sahnelerin tam olarak nerede geçtiğini pek söylemese de Fallout 3’teki Super Duper Mart çok olası. Ayrıca görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla dizinin görsel yaklaşımı, Fallout’un estetik tarzına sadık kalacak gibi. Marketin park yerinde duran atompunk tarzındaki araçları görünce şöyle bir gülümsemedik değil.

Bethesda ve Amazon Stüdyoları işbirliğiyle yapılacak bir Fallout dizisi, 2020’de ilk defa duyurulmuştu. Dizinin başında ise Westworld, Person of Interest, Burn Notice gibi yapımlarda bilinen Johnatan Nolan ve Lisa Joy var. Dizinin henüz bir çıkış tarihi yok.

Author

Size bir hikaye anlatayım.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.