Fast & Furious filmleri çok acayibime gidiyor. Bir kere, hiç ilgimin olduğu bir film serisi olmadığı için, tamamen bana yabancı bir başarı filizlenip serpilmiş gibi hissediyorum. Kim izliyor, kim seviyor bu filmleri fikrim yok, ama çok fazla olduklarının farkındayım. Neticede en son filmi 800 milyon dolar gişe yapmış bir şeyden söz ediyoruz. Az buz değil, Spider-Man’in ulaşamadığı bir gişe rakamı bu.

Bir de üstüne üstlük çok acayip bir şekilde ne olduğunu bilen bir seri var karşımızda. Aaron Paul’un başrolünde olduğu Need for Speed uyarlaması da böyle bir şey olmaya çalışmış, ortalama da bir başarı elde etmişti. Kendini çok ciddiye almayan filmlerin sahip olduğu bir büyü var Fast & Furious serisinde. Son film, Furious 7’nin fragmanı da buna delalet olacak şekilde kesilmiş, biçilmiş ve karşımıza sunulmuş. Birileri bir yerlerden sıçrıyor, imkansız olan ama göze çok hoş gelen arabalı aksiyonlara giriliyor ve herkesin seksapeli koltuk altından fışkırıyor resmen.

Fragmanı aşağıya koyduk. Ondan önce son bir bilgi turu atmak isteyenlere şunları hatırlatalım: Başrollerinde Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese gibson, Ludacris, Jason Statham, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel ve Djimon Hounsou olan Furious 7, Türkiye’de dünyayla aynı anda  3 Nisan 2015’te vizyona girecek. 6. filmin sonrasını konu alan filmde, ekibin orada mağlup ettiği Owen Shaw’ın abisi Ian Shaw (Statham) ile uğraşmasını izleyeceğiz. Filmin yönetmenliğini de Saw, Insidious ve Conjuring gibi filmlerle tanınan James Wan yapacak.

Buyurun efendim!

 

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.