Deadpool 3 filmi The Hollywood Reporter gibi fazlasıyla sağlam bir kaynakta açıklandığı üzere bundan tam on sekiz yıl önce rolü son kez canlandıran Jennifer Garner’ı Elektra olarak kadrosuna kattı.

Aynı filmin kendisinin duyurusunda Wolverine rolüyle Hugh Jackman’ın dönmesine şaşırıp kalmış olsak da Deadpool 3 bize bunu bir kez daha yaşattı! Jennifer Garner 2003 yılındaki fena olmayan Daredevil ve 2005 yılındaki oldukça kötü Elektra filmlerinden sonra role geri dönüyor! Aslına bakarsanız ilk başta çok garip gelse de Deadpool 3 filmi ortalıkta dolaşan çoklu evren, Foxverse karakterlerini getirecek olması, hatta 2005 ve 2007 yıllarındaki Fantastic Four kadrosunu bile filme ekleyecek olması gibi söylentilerle çalkalanıyor uzun zamandır. Bilgileri sızdıranlar arasında bu film için “Foxverse’ün No Way Home’u olacak” benzetmesi bile yapılıyor.

Deadpool 3 MCU adına gerçekten merak ettiğim nadir projelerden biri ilk duyurulduğundan beridir. Zaten Wolverine rolüyle Hugh Jackman döneceği için sevinç içinde olsam da üstüne yukarıdaki çoklu evren, MCU, Time Variance Authority, Mobius fısıltılarını okudukça iyice heyecanlanmıştım. Jennifer Garner’ın dönmesinde yakında zaman Ryan Reynolds ve Deadpool 3 yönetmeni Shawn Levy ile The Adam Project filminde birlikte çalışması olabilir. Toparlarsak ellerine yüzlerine bulaştırmadıkları bir durumda bu film MCU için belki de son yıllardaki en sükseli iş olacak Spider-Man: No Way Home’un ardından. Ben kalan projelerden hiçbirinin bu film kadar umursanacağına inanmıyorum açıkçası.

Haber sizi de şok etti mi? Deadpool 3 için umudunuz var mı? Filmde görmek istediğiniz Foxverse karakteri var mı? Nostaljinin ekmeğini yeme işi de tükenince Hollywood ne yapacak? Yorumlarınızı yaparken en beklenmedik bakış açılarını sunun.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.