Echo dizisi uzun zamandır farklı farklı olaylar ile gündem oluyor.

İlk duyurulduğu günden beridir gerekliliği tartışılan, kamera arkası olaylarla anılan ve bir Disney+ dizisi için ilk olacak şekilde tüm bölümleri tek seferde yayınlanacak olan yapımdan ilk fragman geldi!

Echo karakterinin kendi Kızılderili kökeni ile olan bağlarını inceleyecek ve bir nevi babası olan Kingpin ile tekrar karşı karşıya getirecek dizi, yetişkin içerik uyarısı ile yayınlanacak. Fragmana baktığımızda da bu konuda ellerini korkak alıştırmadıklarını görüyoruz zaten. Kan gövdeyi götürüyor ilginç bir biçimde. Tahminimce Echo karakteri pek de kimsenin umurunda olan bir karakter olmadığından, en azından bu noktadan ilgi çekmek istemiş olabilirler. Kingpin’in yanında bir sahnede de sevgili Daredevil da kendini gösteriyor.

Echo dizisine karşı düşüncelerimi daha önce yaptığım haberlerde de söyledim. Agatha Harkness ve Ironheart ile beraber en gereksiz gördüğüm projelerden. Başroldeki kadını da role zerre yakıştırmıyorum, Hawkeye dizisinden sonra da kimsenin karakterden merakla bahsettiğini görmedim. Zaten diziye olan güvenin ne kadar düşük olduğuna adeta bir an önce kurtulmak ister gibi tek seferde tüm bölümleri yayınlayacak olmalarından kanaat getirebilirsiniz. Daha önce hiçbir MCU dizisi için yapmadılar bunu.

Echo dizisi fragmanıyla sizin düşüncelerinizi değiştirdi mi? Sizce Daredevil ve Kingpin ne kadar gözükür? MCU dizilerinden merakla beklediğiniz var mı? Cevaplarınızı yazarken umursayacağımız fikirlerle gelin.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.