Star-Lord karakterini ileride tekrar göreceğimizi öğrendiğimiz Guardians of the Galaxy Vol.3 credits sahnesinin sonunda “Geri Dönecek” ibaresi ile bırakılan açık kapı hakkında konuşan James Gunn, Chris Pratt ile aralarında dönen fikirlerden bahsetmiş.

Oh, ama tam olarak bitti denemez. Biz her zaman birine ufak, özel bir şey vermek istiyoruz. Ve Chris Pratt ile ben çok uzun zamandır ‘Efsanevi Star-Lord’ filmi yapabilsek ne kadar muhteşem olurdu diye konuşuyoruz. Star-Lord’un dünyanın atmosferine alışmaya çalışması hakkında bir film, tıpkı dünyadan uzaya giden birinin oranın yabancı atmosferine alışmaya çalışması gibi. O ,sudan çıkmış balığın o suyun içinde olması gibi bir durumda. Bu yüzden görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Tabii bütün bunlar, var olan sohbetler oyuncu ve yönetmen arasında. İnternette konu hakkında da yapılan yorumlar gibi illa böyle bir şey olacaksa uzun metraj bir sinema filmi yerine Disney+ için yapılacak Special Presentation tarzı daha uygun, aynı GotG Holiday Special ya da Werewolf by Night filmleri gibi. Peki, şu yukarıda yazdıklarım olsun ister miyim? GotG Vol.3 ve genel MCU hakkında düşüncelerimi okuyanlarınızın tahmin edebileceği gibi: Hayır!

Star-Lord fena bir karakter olmadı hiçbir zaman ama inanın bana bir daha görmesek de özlemem. Ayrıca ben filmin sonunda geri döneceğine dair yazıyı görünce belki bir takım filminde filan döner diye düşünüyordum, bari öyle olsa. MCU’nun artık genel bir plandan ziyade dağınık bir görüntü çizdiği şu yıllarda sonraki hamlelerinde ne olacağını kestirmek zor, yani bu karakter için de bir şeyler duyurulursa yine de çok şaşırmamak lazım.

Star-Lord sevdiğiniz bir karakter mi? Tekrar ne zaman göreceğiz sizce? Filmde tam da hepsi kostümlüyken bu sefer de kaskının olmamasına sinir oldunuz mu benim gibi? Görüşlerinizi yazarken sineğin yağından yararlanmayı unutmayın.

Yazar

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.