Gençliğimizde illa ki izleyip, asla izlemediğimiz iddia ettiğimiz The O.C.’nin “asabi, asi ama aslında iyi kalpli” jönü Benjamin McKenzie öldü mü, kaldı mı merak ediyorsanız kendisi (aslında çok kişinin beğendiği, benim de “ulan çok kişi beğeniyor bir baksak mı” diye merak ettiğim) Southland‘de bir süredir sessiz sedasız işini yapmaktaydı. Manşetlerle bugüne kadar da pek işi olmuyordu.

E artık baya bir işi olur, zira kendisi yeni Komiser Gordon’ımız.

Benjamin+McKenzie+Filming+Southland+Hollywood+3baXxL7kAtIl

Gotham‘ın Batman Batman olmadan önceki yıllarını anlatan Gotham dizisinde “eski Amerikan futbolu yıldızı, idealist ama kararlı” genç polisi James Gordon’ı Southland’de de bir polisi oynamış Ben McKenzie canlandıracak. Dizide Batman’in ergenlik yıllarını da göreceğiz ve bu Alfred’i de göreceğimiz anlamına geliyor fakat bu iki rol henüz kimseye gitmedi.

McKenzie Gordon rolüne uyar mı? Bence uyar. Gary Oldman’dan sonra pek çoklarına kalas bir tercih gibi gelecektir ama Benjamin McKenzie uzun süredir Southland’deki işiyle takdir edilen bir adam. Burada da o performansı sürdürürse rolün gerektirdiği “katı ama iyi adam“lığa oturur. Gideri var bizce. Kendisinin zaten daha önce Batman: Year One’da kara şövalyeyi canlandırmışlığı da var. Evrene yabancı değil yani!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.