The Mentalist’le çıkışını yapan fakat gönlümüzdeki yerini çok evvelinde Rome ile perçinlemiş olan Bruno Heller’ın başını çekeceği Gotham dizisi, bir bir Batman evrenindeki boşlukları dolduruyor. Christopher S. Goyer’in de yapımcı olarak katkıda bulunacacağı dizinin Jim Gordon’u Benjamin McKenzie, Alfred’i Sean Pertwee, Penguin’i ise Robin Lord Taylor olarak açıklanmış, diğer rolleri ise Jada Pinkett Smith ve Donal Logue doldurmuştu. Şimdi dizinin kadrosuna Riddler da katıldı.

cmsmith.jpg__960x480_q85_crop_upscale

Yukarıda gördüğünüz genç beyefendi Gotham’ın yeni Riddler’ı olarak karşımıza çıkacak. İsmi Cory Michael Smith. James Gordon’un gençliğini anlatacak olan dizide Riddler ilk bölümde konuk oyuncu olarak başlayacak işe. Eğer rolü bğenilirse sezonluk oyuncu olmak için opsiyon da hazırlamışlar.

Gotham’ın sunduğu orijin hikayesinde Edward Nygma, Gotham polis departmanıyla çalışan, utangaç ve “kriptik bir dille konuşma eğilimine sahip olan” bir bilim adamı olacak. Direkt basın açıklamasından aktarıyorum, kenisi: “sevilmek istiyor fakat bunu nasıl yapacağını bilmiyor”. E peki o zaman. Gotham dizisinden yeni gelişmeler oldukça biz de haberini yapmak için burada olacağız, aksi takdirde dizinin kendisi gelecek sonbaharda yayına girecek zaten.

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.