Şimdi bir şeyi önceden netleştirelim, senaryo hakikaten, net olarak BİTTİ diyemeyiz, ama bugüne kadar hep sorunlarıyla konuşulan, defalarca baştan yazıldığı iddia edilen senaryo filmin çekimlerinin başlamasına da mani olmaktaydı. Disney resmen filmi ne zaman çıkacağını beyan edince, biz de iki artı ikiyi yan yana koyduk.

Disney’nin beyanına göre Star Wars: Episode VII Mayıs-Eylül 2014 ayları arasında çekilecek. Lokasyonların bir bölümü muhtemelen bellidir (ve açıkçası Tatooine’de geçiyorsa Tunus’a illa ki tekrar uğrayacaklar. Yani Tunus’a illa ki tekrar uğrayacaklar. Nedir yani Tatooine’de geçmeyen Star Wars filmi çekmeyecekler herhalde?) fakat bize bir şey söylemiyorlar. Mayıs tarihini belirlediklerine göre herhalde oyuncuların da bir bölümünü netleştirdiler.

apg_star_wars_ll_131028_16x9_992

Bizim tahminimiz, 2015’e girmeden yeni Star Wars‘ın ilk fragmanını görürüz. Eylül’de çekim planlandığı gibi biterse (mevzubahis Star Wars ise çekimin başına her şey gelebilir), Kasım’a doğru ilk fragman patlak verebilir. İşte ondan sonra Disney’den hype makinesini 11’e çekmesini bekleyin. Film 18 Aralık 2015’te vizyona gireceğine göre, bütün 2015 senesini Star Wars hype’ı yiyerek geçireceğiz.

Ama Star Wars hype’ı yemeyi de özledik be!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.