WandaVision dizisinin ilk bölümü yayınlandığında hemen hemen hepimiz büyük bir heyecana gark olmuştuk. Çok uzun zamandır Marvel yapımı izlememenin verdiği hasret bir kenara, dizinin konsepti de başlı başına ilgimizi çekiyordu. Bütün bir sezon boyunca büyük bir keyif alarak izlediğimiz WandaVision, sonunda bize birkaç küçük şaka yapsa da oldukça memnun ayrıldık. MCU’daki büyülü dünyalara yeni bir boyut kazandıran, Wanda’ya muhteşem bir karakter gelişimi yaşatan dizi ayrıca bizi harika yeni karakterlerle de buluşturdu. Özellikle sezonun sonunda yaşattığı muhteşem twist ile birlikte Kathryn Hahn’in canlandırdığı Agatha Harkness karakteri izlemeye doyamadık. Doymamıza da gerek kalmadı zira Disney, Agatha Harkness için yeni bir dizinin çalışmalarına başlamış bile!

Kathryn Hahn ile röportaj yapan Variety’nin haberine göre WandaVision dizisinin sevilen karakteri Agatha Harkness, kendi spinoff dizisi ile bir kez daha karşımıza çıkacak. Kara komedi türünde olması planlanan bu dizinin senaristliğini ve yapımcılığını WandaVision’ın başsenaristi  Jac Schaeffer üstlenecek. Öte yandan gelen dedikodular arasında Kathryn Hahn’in, Marvel içerisinde görüneceği tek yapımın da bu olmayacağı iddiaları yer alıyor. Söylentilere göre ünlü oyuncunun Marvel ile yaptığı kontratta, Marvel’ın bundan sonra yapacağı birkaç dizi ve filmde daha yer alacağı yazıyor. Bu da bizi mutlu ediyor.

Ne yalan söyleyeyim, Agatha Harkness’ın bundan sonraki macerası ne olur bilmiyorum. WandaVision dizisinde Scarlett Witch’in gazabına uğrayan kötü cadımız, oldukça berbat bir hâle düştü. Bu noktadan nasıl kurtulacağı, bundan sonra neyi amaçlayacağı büyük bir merak konusu. Fakat WandaVision dizisini çok sevdiğim için, dizinin yapımcılarına olan güvenim tam. Bu yüzden de içim rahat. Nasıl yapacaklar bilmiyorum ama oldukça eğlenceli bir dizi ile karşımıza geleceklerine eminim. E bir de Marvel evreninde daha çok büyü, ritüel, cadı görmek istiyorum. Söz konusu dizide bunların olma olasılığı bir yana bir de kara komedi diyorlar… Ben çoktan tav oldum diziye karşı valla, mis gibi müjde bu bana.

Siz ne diyorsunuz bu habere sevgili dostlarım? Sizce de Agatha Harkness dizisi iyi bir fikir mi yoksa ben yine dereyi görmeden paçaları sıvamaya erken mi başladım? Her şeyin arkasında Agatha mı var gerçekten? Yorumlara bekliyorum.

Author

Kalabalıkta sesini kaybetmemek için içerik üreten biri. Her ateşin iyi bir hikâyeye ihtiyacı olduğunu düşünür. Film, kitap, dizi, karikatür oyun ve müziğin her türlüsüne ilgisi vardır ama parası yoktur. Onu her yerde "Tavşan" diye çağırabilirsiniz.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.