Limbo

13 Eylül’de duyurulan Humble Bundle 9‘a dört yeni oyun eklendi. Yayınlanan bundle’lara yeni oyunların eklenmesi alıştığımız bir durum artık. Ancak bu sefer beklenilen üzerine çıkarak cömertliklerini gösterdiler. Çıkışından 6 ay sonra 500.000 kopyadan faza satarak büyük sükse yapan ve 100’den fazla ödül alan Bastion ve Independent Games Festival 2010’da En İyi Görsel Tasarım ödülü ile kendinden söz ettiren Limbo da 2012 yazında oyuncular ile buluşan Rocketbirds: Hardboiled Chicken ve A Virus Named TOM ile birlikte Humble Bundle 9’un içeriğine eklendi.

Bu oyunlara sahip olmanız için Humble Bundle’daki ortalamanın üzerinde çıkarak satın almanız gerekiyor. Ancak geçen hafta ortalamayı geçerek aldıysanız mail hesabınızı kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Indie oyunlar çevremizi kuşatmaya devam ediyor!

Author

"Serim olmak kolay değil." diyerek distopik bir çerçeve çizmeye yeltensem de insan göründüğünden öte bir canlı değil. Hayatın sadeliği ise mutluluktan ibaret. Veyahut tam tersi. Twitter: @mert_serim

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.