DCU için başlangıç senesi 2024 olacak Creature Commandos animasyon dizisi ile. Önümüzdeki yıl ise Superman: Legacy ile ilk gerçek oyuncularla çekilen DCU filmini izleyeceğiz. İşler yavaş yavaş hız kazanmaya başlarken evrenin mimarı konumundaki James Gunn da sosyal medyadan çeşitli konularda açıklamalar yapmaya devam ediyor.

James Gunn geçtiğimiz hafta Margot Robbie tarafından yapılan “Harley Quinn rolünün birçok farklı oyuncu tarafından canlandırılan ve nesilden nesle aktarılan bir rol olmasını hayal ediyorum.” açıklamasına yönelik şunları söylemiş sosyal medya hesabından: “Margot Robbie ile uzun zamandır Harley Quinn üzerine konuşmadım. Ama onunla Harley Quinn rolü ya da başka bir rol için tekrar çalışmak isterim. Şu an için başkasının Harley Quinn’i oynaması adına bir plan yok.(Yani Todd Philips’in filmi ya da animasyon işleri dışında)”.

lady gaga harley quinn joker

James Gunn ilk sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarla kimi zaman sırf tık almak için sahtekarlık yapan hesapları ve siteleri ifşa ediyor olsa da bir yandan da daha hiçbir ürünü olmayan DCU için bu kadar fazla konuşması yormadı değil. Zaten süper kahraman işlerinden soğumuş durumdayken ve bu evreni takip edip etmeyeceğimiz bile belli değilken bu kadar fazla paylaşım olumsuz yönde etki yapıyor bence. Ayrıca genel kanının aksine Margot Robbie’yi Harley Quinn rolünde hiç beğenmiyorum. Doğal bir oyunculuktan ziyade çok kasıyormuş gibi geliyor bana ve zorlama hissettiriyor günün sonunda. Joker filminin devamında Lady Gaga tarafından canlandırılacak karakter DCEU içindeki halinden ne kadar farklı olacak merak ediyorum.

James Gunn’ın aktif sosyal medya kullanımından memnun musunuz? Margot Robie sizce role yakışıyor mu? Lady Gaga’nın performasından beklentiniz var mı? Cevaplarınızı başkasına yazdırmayın.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

1 Comment

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.