4064131küçük
Marvel’in önümüzdeki yıllar boyunca fabrika gibi dizi, film, oyun ve çizgi roman basacağını artık herkes biliyor. Bunlardan Netflix için hazırlanan Luke Cage, Jessica Jones, Iron Fist ve The Defenders gibi diziler pre-prodüksiyon aşamasındayken, Daredevil çoktan çekim dönemine girdi.

Tabii bu dizilerle ilgili henüz çok fazla detay yok, çok fazla yok diyorum ama hiç yok demiyorum bakın.

Netflix’in içerik yöneticilerinden Ted Sarandos’un Empire ile yaptığı açıklamaya göre hazırlanan diziler oldukça sert ve karanlık olma potansiyeline sahip. Sarandos konuyla ilgili “bu yapımlarda karanlık hikayelerden kaçınmayacağız, sonuçta bu kahramanlar bildiğimiz süper kahramanlar gibi değiller, daha insani yanları var. Ayrıca hepsi karanlık suç hikayeleri anlatacak.” derken, Netflix’in yapısının zaten yetişkin içeriklere uygun olduğunun altını çizdi.

E bunu zaten House of Cards ve Orange Is The New Black’ten biliyoruz, bu sebeple içimiz rahat.

Peki ama bu “karanlık” ve “sert” durumlar Agents of SHIELD’ı etkiler mi dersiniz? Sarandos pek çok crossover bölümün sözünü veriyor ve çok ilginç şeylerin bizleri beklediğini hatırlatıyor.

Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.