Şimdi önce bir kesin bildiklerimizi sıralayalım. Marvel, Netflix ve Disney ortak bir açıklamayla 2015-16 dolaylarında yayınlanacak ve kendi içlerinde Avengers vari bir şekilde toplanıp, Defenders’a evrilecek dört mini dizi çekeceklerini açıkladı. Bu dört mini dizi Daredevil, Iron Fist, Luke Cage ve Jessica Jones’u konu alacaktı, beşinci dizi de Defenders olacaktı. Şimdi, bizim Pajiba’da gördüğümüz bir dedikodu, dizinin yazarı ve yapımcısı olarak Drew Goddard’ın Daredevil için başrolünü bulduğuna işaret ediyor.

michael-c-hall

Evet, Dexter’ın ta kendisi, Michael C. Hall. Hall’ın dedikoduya bir cevabı da var ki, bizi bunun olabileceğine daha da çok inandırdı.

“Evet, bu dedikoduları duydum, ama şu an sadece dedikodudan fazlası değiller. Yanlış anlamayın, kesinlikle dikkate alırım. Ama içeriden bir bilgi veremem, zira dedikodudan fazlası olduklarını düşünmüyorum. Şimdilik biraz karışık işler yapmayı seviyorum ve ön görülebilir sonu olan şeylere başlamak istiyorum, ama yeni bir dizi ihtimalini kesinlikle göz ardı etmem. Önce senaryoyu okumam gerekir!”

Yani Goddard eğer teklifle giderse, iyi de bir senaryo yazarsa (Cabin in the Woods gibi bir senaryo yazarsa zaten iş kolay), Michael C. Hall işi kabul edebilir. Bize sorarsanız Daredevil için Michael C. Hall cuk oturan bir tercih. Hatta Dexter’dan gelen hayranlarını düşünürsek, Disney/Marvel için de çok hayırlı olabilir, ne de olsa Iron Fist, Jessica Jones ve Luke Cage bizden çok kötü bir filmin ardından ikinci bir şans istemeyecekler, ama Daredevil isteyecek, yani baştan artı krediyle başlamak her daim daha iyi olabilir.

E siz ne diyorsunuz? Michael C. Hall gider mi Daredevil rolüne?

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.