Merry Little Batman fragmanı bize biraz Evde Tek Başına, biraz Babam Söz Verdi, en çok da Grich’i hatırlattı.

Daha önce hiç bir Batman hikâyesinin, her şeyden önce, içimizi ısıtan bir eser olabileceği kafamızda canlanmış mıydı? Yani o yeni yıla girerken gelen Noel filmlerinin, tüm aileyi içine kattığı o sıcak duygudan bahsediyoruz. Merry Little Batman fragmanı tam olarak öyle olacak gibi duruyor.

Merry Little Batman Fragmanı

8 Aralık’ta Prime Video üzerinden yayınlanacak olan animasyon filminde Batman sayesinde sokakları neredeyse tamamen temizlenmiş, neşeli bir Gotham görüyoruz. Bruce, kendisi gibi Batman olmak isteyen oğluyla bir Noel geçirmeyi planlarken bir Justice League görevine gitmesi gerekiyor ve Batman’in şehir dışında olmasını fırsat bilen Joker, Gotham halkının Noel’ini çalma planları yapıyor. Bu plana Bane ve Penguin gibi villaın’ların evlere dalıp çocukların hediyelerini çalmaları da dâhil…

Bu sene yılbaşı için izleme listesi yaparken neyi ilk sıraya koyacağımız şimdiden belli oldu. Zira şimdiye kadar aklımıza kazının bu tür filmleri, bu sefer Batman maskesi altında ve animasyon olarak izleyeceğimizi sanıyoruz. Bruce’un oğluna istediği gibi bir tatil geçirmek için uğraşması Babam Söz Verdi, Damien’ın babası olmadan evde kalıp “hırsızlarla” kendi başına savaşmak zorunda kalması Evde Tek Başına ve Joker’in ağzıyla söylediği “Noel’i çalma planları” da Grinch gibi artık klasik olmuş filmlerin tadını şimdiden ağzımıza çalmış bulunuyor.

Marry Little Batman fragmanı

Filmin yönetmeni, Regular Show’dan bildiğimiz Mike Roth ve bu da şimdiden filmin devamını istemek için yeterli bir sebep gibi duruyor. İyi haber şu ki Bat-Family adında bir çizgi dizi de gelecek sene içinde bu filmin devamı olarak yayınlanacak.

Siz Merry Little Batman fragmanı hakkında ne hissediyorsunuz? Batman’i içinizi ısıtan bir aile filmi olarak görmeye var mısınız?

Author

Sabah kuşağı çizgi filmleri müdavimi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.