Naruto filmi Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filminin yönetmeni Destin Daniel Cretton tarafından hem yazılacak hem de yönetilecek.

Naruto filminin uyarlaması bir süredir konuşulsa da ortada net bir açıklama yoktu. Lionsgate tarafından yapımcılığı üstlenilecek filmin yönetmeninin ve senaristinin belli olmasıyla beraber proje daha ciddi bir hal aldı diyebiliriz. Destin Daniel Cretton seçimi hakkında Naruto’nun yaratıcısı “Destin’in projeye dahil olduğunu tam ona ait bir blockbuster izledikten sonra öğrendim ve Naruto için ne kadar harika bir yönetmen olduğunu düşündüm. Onun diğer filmlerini izleyip insan draması oluşturmadaki yeteneğini görünce Naruto için başka yönetmen olmadığını anladım. Destin Daniel Cretton ile yüz yüze buluştuğumda ise onun benim düşüncelerimi de dikkate alacak açık görüşlü biri olduğunu ve yapım sürecinde oldukça iyi geçineceğimizi anladım.

naruto

Naruto oldukça popüler bir manga serisi ve aynı zamanda anime uyarlaması. Yirmi beş yıllık bir geçmişe sahip olan markada Naruto’nun kendi köyünün lideri olmak isterken yaşadığı maceralar anlatılıyor. Genç ve hevesli ninjamızın içinde dokuz kuyruklu şeytan tilkinin ruhu var. 250 milyondan fazla kopya satan manga serisi aynı zamanda 60 ülkede yayınlandı. Birçok farklı kanalda anime olarak da yayınlanan seri aynı zamanda video oyunu uyarlamaları ile de kitlesini genişletti. 2015 yılından beri konuşulan film uyarlaması ise yönetmen seçimiyle beraber her zamankinden daha da yakın diyebiliriz artık. Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings yönetmeni Destin Daniel Cretton ise şu sıralar muhtemelen Wonder Man Disney+ dizisinin çekimler sonrasındaki kısmıyla uğraşıyor.

Naruto sever misiniz? Mangayı hiç okudunuz mu? Filler bölümleriyle meşhur animesini bitirebildiniz mi? Cümlelerinizi olabilecek en uzun hallerinde aşağıya işleyin.

Author

Hikâye odaklı oyunlar oynarım, film/dizi izlerim, arada sırada da çizgi roman okurum. Bunlarla meşgul değilsem de muhtemelen uyuyor olurum. "Benim düşünceme göre endişelenenler iki kez acı çeker."

1 Comment

  1. KeşifAsya Reply

    Naruto’nun mangakası, Destin Daniel Cretton hakkında ne düşünüyor acaba, merak ettim. Naruto çok güzel bir seri lakin Baruto ile maalesef mundar edildi.

    Buradan İtachi abimize selamlar.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.