“Benim hayalim Hokage olmak!” diye başlamıştı dünyanın en çok sevilen anime ve mangalarından biri olan Naruto. Kendisiyle beraber ninja olmayı öğrenmiş, bir sürü elementin, jutsuların nasıl şahane savaşlara izin verdiğine şahit olmuştuk…

Oyunun sitesine zıplayın.

naruto_online_web

Naruto Online yaklaşık 2 gün sonra, 5 Aralık’da Çin’de test edilmeye başlayacak. Söylenenlere göre oyun devamlı olarak güncellenip yeni karakterler eklenecek. Özellikle belirtilmiş ki, mangada gördüğümüz karakterlere ek karakterler de zamanla yapılacakmış. Oyun daha çok mangadan esinlenecek. Büyük ihtimalle tur tabanlı olarak oynanacak oyunun Avrupa için ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil.

Kesin olmayan başka şeyler de var; örneğin yine büyük ihtimalle kendi karakterimizi yaratamayacak, Mangada olan karakterlerden birini seçerek yola çıkacağız. Bütün Ninja köylerinin olacağı oyunda hikayeye göre gideceğiz, hikaye ise manganın ilk kısmından başlayacak. Tabi haliyle her karakterin kendine has güçleri olacak.

Author

Lisans bitti, yüksek lisans bitti, askerlik bitti ama yazmaya ve FRP'ye olan ilgisi bir türlü bitmedi. Tam bir Frp tutkunu, hoş sohbet, biraz umursamaz biraz da tembel. Nerede kötü adam varsa onu sever. İyilikten hoşlanmayan bir süper kahraman. Bir Batman değil ama bir Robin. İzini bulmak için Facebook'a Seçkin Özcan yazmanız yeterli. Face'i var, sohbet için. Bir de artık kızılı var.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.