Ben sizi bilmiyorum, ama gerçekten herhangi bir Hollywood filminde daha önce hiçbir yerde görmediğim bir aktörle karşılaştığımda çok heyecanlanıyorum. Bu her an, her saniye olan bir şey değil. İşim esasında Hollywood’u da takip etmeyi içerdiğinden, daha önce hiç denk gelmediğim bir aktör, kuvvetle muhtemel kariyerine yeni başlamış oluyor. İşte o yeni cevherler beni çok çekiyorlar, çok merak ediyorum gelecek performanslarını.

Star Wars: The Force Awakens’ta John Boyega benim için öyleydi mesela, Daisy Ridley ile birlikte. Attack the Block’u izlememiştim, kasten o coşkuyu yaşayabilmek için de uzunca bir süre direndim izlememeye. O Boyega Star Wars’tan yürüdü, orijinal kadronun çoğunun geri dönmediği Pacific Rim 2’ye attı şapkasını. Yanında da yine Star Wars’ta olduğu gibi, ilk filminde oynayacak bir aktris olacağı açıklandı bugün. Biz de sizi tanıştırmak isteriz.

cailee-spaeny

Variety’nin haberine göre filmimizin kadın başrolü Cailee Spaeny. Kendisi hakkında internette bilgi bulmak felaket zor, çünkü bu duyuruya kadar sadece bir filmi gözüküyordu IMDb’de, o da Counting to 1000 adında, çok da bilinmedik bir işte Erica isimli bir rolde. Pacific Rim: Maelstrom (unuttuysanız, filmin ismi bu bu arada) onun ilk büyük rolü olacak. Biz de gönül gözüyle bir seyredeceğiz kendisini, acaba yeni bir yıldız mı doğacak, yoksa büyük bir casting hatası mı?

Daredevil’ın birinci sezonunun büyük bölümünde dizi patronluğu icra eden Steven S. DeKnight’ın yönetmenlik koltuğunu Guillermo Del Toro‘dan alacağı, yazarları arasında Travis Beacham ve Emily Carmichael ‘ın da bulunacağı film, 2018 kışında vizyona sürülecek. Del Toro’nun da prodüktörleri arasında yer alacağı filmin çekimlerine yakında başlanması bekleniyor. Şimdilik kadro, Scott Eastwood, Ron Perlman, Max Martini ve Boyega – Spaeny ikilisinden oluşuyor. Bakalım, notumuzu aldık, bekliyoruz!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.