90’ların sonu, 2000’lerin başı civarı bir ara ünlü olmanın en büyük teyitlerinden biri The Simpsons’a konuk olmak gibi gözüküyordu. Gerçekten, sarıya boyanıp Springfield’ı ziyaret etmek şöhretin son noktasında ulaşabileceğiniz bir onur gibiydi. Şimdilerde pek bir önemi yok elbette, The Simpsons ehemmiyetini yitireli yıllar oldu. Ama o parıltılı dönemlerden bize bir refleks miras kaldı: Animasyon dizilerde kulağımızı ünlü sesler için kabartmak.

Her ne kadar Family Guy, South Park ya da Futurama kadar bununla ön plana çıkıyor gibi gözükmese de Rick and Morty de bugüne kadar pek çok müthiş ismi misafir etti stüdyolarında. Unutulmaz performanslar arasında Anatomy Park’ı şenlendiren John Oliver, Something Ricked This Way Comes’da Şeytan’a can veren Alfred Molina, Mortynight Run’da şarkısıyla aklımızı alan Jemaine Clement ve The Ricks Must Be Crazy’nin Zeep Xanflorp’uyla seriye de mühür vuran Stephen Colbert vardı. Peki önümüzdeki sezon?

Susan Sarandom

Indiewire’a verdiği röportajda Harmon-Roiland ikilisi baklayı ağızlarından çıkardı. Ve biz dayanamayıp müjdeyi hemen verelim, yeni sezonda bir değil iki Community birleşmesi yaşanacak. Dan Harmon’ın genç yaşta kaybedip sonradan mucizevi bir şekilde tekrar kazandığımız dizisi Community’nin yıldızları Joel McHale ve Gillian Jacobs diziye misafir olacak. Darısı Donald Glover ve Alison Brie’nin başına?

Jacobs ve McHale haricindeki isimler de müthiş. Silicon Valley’nin yıldızı Thomas Middleditch var. Robert Rodriguez’in Machete serisinden tanıyor olabileceğinzi Danny Trejo var. Unutulmaz oyuncular Susan Sarandon ve Christian Slater var. Darth Maul’un sesi, Shaun of the Dead’in Pete’i Peter Serafinowicz de gelecek, e daha ne olsun? Ha evet, bir de Keith David Amerikan başkanı rolüyle tekrar karşımıza çıkacak.

Genel olarak kimin hangi tip rol oynayacağını tahmin etmek doğal olarak epey zor, ama genel olarak belli başlı yerlere koyabiliyorsunuz isimleri. Her ne olursa olsun açıp izleyeceğiz zaten ama, böyle şeyler duyup beklentiyi yükseltmek iyi geliyor insana. Dik tutuyor. Sabır kırıyor. Ruh örseliyor. Başımız çatlıyORARTIK YETER ÇIKARTIN ŞU SEZONU YETEREEAAA

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.