21 Ekim 2015 tarihi yaklaştıkça, Geleceğe Dönüş ile ilgili irili ufaklı tonla şeyin duyurusu da üst üste binmeye başlıyor. Malum, o tarihin büyük bir önemi var. Hem sene itibariyle, Back to the Future’un 30. Yıldönümünü kutlamış oluyoruz; hem de 21 Ekim’de, çocukluğumuzda “lan acaba?” diyerek izlediğimiz ikinci Back to the Future’da ziyaret ettikleri geleceğe resmen varmış oluyoruz.

Bunun için tonla firma, tonla şey yapıyor hâliyle. Örneğin Pepsi, geçtiğimiz günlerde filmin 2015’inde resmedilen şekildeki şişeleri piyasaya süreceğini duyurdu. Filmin de özel bir Blu-Ray sürümü çıkacak ve içinde Doc Brown, 20 sene sonra ilk defa canlı kanlı karşımıza çıkan Christopher Lloyd’un hüviyetinde geri dönecek. Bunların hepsi iyi, güzel. Yalnız emin olun; hiçbiri bizi şunun kadar heyecanlandırmıyor.

Bu yaz piyasaya çıkan ve sessiz sedasız aklımızı başımızdan alan, uğruna sabahladığımız, akşamlara kadar kol bacak kırdığımız Rocket League 21 Ekim’de özel bir DeLorean DLC’si çıkartıyor. Aynen öyle, uçuşup top tepişen arabalı oyunumuzda, artık Boost’a basınca arkasından yanık teker izleri çıkartan DeLorean ile maçlara çıkabileceğiz. Detay konusunda baya maşallahı olan DeLorean’ımız, 1.99$ fiyatından piyasaya sürülecek.

Bakın samimi söylüyorum, ben bugüne kadar hayatımda bilerek ve isteyerek tek bir kozmetik DLC paketi almadım. Eğer elime bir Game of the Year Edition ile geçtiyse severek kullanmışımdır, ama bugüne bugün niyetlenip, kartı cebimden çıkartıp, numaraları girip satın almışlığım yoktur. Ama bu var ya? Bunu ilk gün indireceğim. İlk saniye ya. Vakit kaybedene bir daha Back to the Future seyretmek nasip olmasın. Vallahi deli gibi heyecanlandım, kimin aklına geldiyse, kim bu anlaşmada emek sarf ettiyse on kere helal olsun!

Author

Geekyapar'ın yazı işleri şövalyesi. Uluslararası İlişkiler okudu, okula girmeden önce yaptığı işi yapıyor. Küçükken "Büyüyünce ne olmak istiyorsun?" diyenlere yazar diyordu. Tüm internette bulmak için: @acyberexile.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.