Hop, 90’lar nesli, n’abersiniz? Umuyorum ki gününüz güzel geçiyordur ama geçmiyorsa bile üzülmeyin, çünkü moralinizi düzeltecek çok güzel bir şey var elimde. Çocukluk veya gençlik yıllarınızdan kopup bu milenyum neslinin bağrına düşmüş bir Rocko’s Modern Life haberi almaz mıydınız acaba?

Tamı tamına iki yıl evvel San Diego Comic-Con’da duyurulmuştu Rocko’nun geri döneceği. Haliyle Rocko ile büyümüş geniş bir kitle de buna inanılmaz tavdı. Hatta ve hatta herkesin aklındaki ilk şey “Lütfen berbat etmesinler!” olmuştu. Çünkü reboot furyası yüzünden tadımızı tuzumuzu kaçıran onlarca yapım sonrası, bunun bir de Rocko’ya olmasını istemiyorduk.

Yukarıda izlediğiniz fragmanda, ta iki sene evvel yaptığım haberdeki fragmandan çok değişik bir şey yok aslını isterseniz. Bir-iki değişiklik dışında birebir aynı her şey. Ama bu hiç mi hiç dert olarak gelmiyor bize, çünkü Netflix’e geliş tarihinin 9 Ağustos olduğunu okuduğumuz bu videodan sonra tüm sorunlarımız suyla beraber akıp gidiyor adeta. İki hafta içinde Rocko’ya kavuşacağız. Hem de “artık 90’larda olmadıklarının” farkında olan Rocko ve arkadaşlarının modern, milenyum yaşantısına verecekleri tepkileri kahkahalar eşliğinde izleyeceğiz. Bence bu olay, Netflix’in aynı fragmanın üzerine krema dökerek yayınlamaları konusundaki tüm günahlarını sıfırlamaya yetiyor da artıyor bile. Ne dersiniz?

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.