“Çok özür dilerim. Hayranların öfkesini duyabiliyorum ama üzerinden vakit geçince anladım. Anlamlı olduğu için değil, kişisel sebeplerden ötürü bu tercihi yaptım. Umarım böyle diyerek insanların kalbini kırmıyorum.” demiş J.K. Rowling. Hatta “Muhtemelen Ron ve Hermione’nin ilişkisi yürümezdi, evlilik danışmanı gerekirdi” demiş.

 

jk-rowling-ron-hermione

Röportaj Wonderland dergisi için, bizim Emma Watson tarafından yapılmış, dergi daha piyasaya çıkmadan haberi sızdırmışlar filan… Anlaşılan hem kitap hem de film bittikten sonra ada büyüklüğündeki parası ile başbaşa kalan J.K. Rowling oturduğu yerden çok sıkılıyor, ilginizi bekliyor.

Neyse ki dünyada doğru düzgün yazarlar, edebiyatçılar filan var da “Ya kitabın sonunda Zeze’yi öldürmeseydim keşke” diyen Vasconcelos‘lar, “Paul’ü kör etmeyecektim de o an içimden geldi ya, çok sorry” diyen Frank Herbert‘lar, “Ya hobbit kahraman mı olur, yüzüğü Aragorn götürse iyiydi aslında” diyen Tolkien‘ler, “Shevek aslında kalsaydı Urras’ta, ekmek elden su gölden, mis gibi yaşasaydı” diyen LeGuin’lere rastlamıyoruz.

Çok mutsuzsan DLC çıkart, güncelleme gönder Cey Ka Rowlik, nedir yani, kitap yazmıyoruz ya..?

Author

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.