choose_your_side

Pocket Fleet çok şaşırtıcı ve çok güzel bir oyun!

Öncelikle, Pocket Fleet ile ilgili yazı yazmaya oturmadan önce neyle karşılaşacağımı bilmiyordum, o yüzden şaşırtıcı oldu. Oyunumuz şu:

İster Android, ister iOS cihazınızdan, isterseniz oyunun kendi internet sitesinden ya da Kongregate üzerinden ‘Pocket Fleet’ dünyasına hemen ve ücretsiz giriyorsunuz, iki boyutta gerçekleşen uzay savaşına anında dahil oluyorsunuz. Oyun temel MOBA mekaniklerini hatırlatıyor, biz bir grubuz, el oğlu bir grup, uzay üssü yıkıyoruz.

pf02

Başka bir güzel detay, oyunun Türk bir stüdyonun elinden çıkması. Sanat tarafı ağır basan Motamot ile kandaki kahve düzeyi online oyunculuğa yarayan Overdose Caffeine güçlerini birleştirmişler, çok da iyi bir iş çıkartmışlar.

Birisi size DOTA’yı tüm detayları ile anlatmaya çalışsa kasar ya… Bu yüzden Pocket Fleet ile ilgili başka detay ben vermeyeceğim, çünkü oyun hızlı, basit, ilerledikçe ustalaşılan bir oyun. Oynadıkça anlayacaksınız. Bağlanıp oynayıverin! Seviye atlayın, daha iyi teçhizat satın alın, özel odalar oluşturup orada kapışın… Bunların çok hızlı yüklenen ve bu kadar çok platformda tıkır tıkır çalışan bir oyun üzerinde olması ise çok büyük avantaj.

Tanıtım videoları da ayrıca harika, onu da buradan izleyin:

Author

Türkiye'nin ve dünyanın en büyük bileklik şeker üreticisi, sucuk distrübütörü, prodüksüyon şeysi ve maydonoz fatihi.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.