Sherlock’un her sezon muhteşem eğlenceli bölümler çıkartıp, sonra iki yıl ortalarda görünmemesinden siz de mi rahatsızsınız? Telefonu alıp Mark Gatiss ve Steven Moffat’ın ailesine sövesiniz mi geliyor? Moffat’ın vaktini çaldığı için Doctor Who’ya inceden kıl olurken mi buldunuz kendinizi? Meraklanmayın, yalnız değilsiniz. Tüm Sherlock camiası da aynı kanaatte. Ve yine içinizi ferah tutun, 4. sezon gelene kadar arada ağzımıza bir parmak bal çalacak bir fikirleri var Moffat / Gatiss ikilisinin. Bu fikri de Fargo’yu tanıtan Martin Freeman ağzından kaçırıverdi. Nam-ı diğer Bilbo, nam-ı diğer Watson, şöyle konuştu:

sherlock-s3-umbrella-ss-01

Mark Gatiss beni dövebilir bu yüzden, ama ortada tek seferlik bir özel bölüm için konuşulan bir fikir var. O kadar iyi bir fikir ki, dinlerken kendimi “Bunu yapmak zorundayız” diye düşünürken buldum. Ne zaman yapabilecek konumda oluruz bilemiyorum maalesef. Fantastik, gerçekten ağız sulandıran bir fikir bu. Ama gerçekten ne zaman yapma fırsatı buluruz bilmiyorum. 

Freeman’ın ağzı sulanmış, Gatiss güzel fikir bulmuşsa, eğer Cumberbatch de müsaitse biz fermanı veriyoruz. Bu özel tek seferlik bölüm hemen çekile, üçüncü sezonla dördüncü sezonun arasında köprü oluna, ve lütfen bu sefer Tumblr’daki fan-fiction’lar o kadar dikkate alınmaya! Bir de bir an önce fırsat bulun, herkesi bir araya getirin arkadaş aa!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.