Şu dizi ve film sektörü o kadar harika bir şey ki… Özellikle yeni filmlerde, görmeye doyamadığımız birçok oyuncu sevdiğimiz rollere geliyor ya, iyice tadından yenmez bir hale geliyor! Daha bir ay evvel falan Albus Dumbledore rolü için coştuğumuz Jude Law sonrası, bir de çizgi roman evreninden gelen haberle coşacağız anlaşılan. Adamlar sürekli bizim heyecan seviyemizin barlarını patlatmaya çabalıyor sanırsak. Yani, biz öyle düşündük, siz ne dersiniz bilemiyoruz.

Şimdi sıkı durun -ya da durmayın ya, vurun patlasın çalın oynayalım arkadaşlar-, birazdan size duyuracağımız haber fena halde bünyede serum yeme etkisi yaratabilir. Tamam mıyız? Kalbi olanlar gittiyse devam ediyoruz. Hani bir Venom filmi vardı, hatırlar mısınız? Böyle Sony’nin yeni filmi hatta, Zombieland’in yönetmeni Ruben Fleischer yönetiyor falan… Akıllar bir güzel güncellendi mi? Güzel, o zaman şu haberi de tokat olarak alnınızın çatına fırlatıyoruz: TOM HARDY, VENOM OLUYOR!

2015 Toronto International Film Festival - "Legend" Premiere - Arrivals

Yok, şaka değil, gerçek. Bildiğiniz bizim Eddie Brock, oluyor size Tom Hardy tarafından hayat verilen bir bomba! Bomba derken tekbir getirircesine bir bombadan bahsetmiyoruz -dilerseniz o da olur, indirim uygularız-; tam anlamıyla heyecan seviyemizin geldiği noktayı volkan püskürmesi tadında patlatan bir bombadan bahsediyoruz. E yani, filmlerde gördüğümüz tek Eddie Brock ilk Spider-Man üçlemesindeki malum ebleh sarışın abimiz olunca, akıllarda pek hoş bir anı olarak kalmıyor ne yazık ki. Yalan yok, emo Peter bile daha az yapmacık gelirdi bana o filmlerde. Gelin görün ki şimdi kapı gibi Tom Hardy yumruğunu masaya sağlam vuracak ve babalar gibi Venom’umuz olacak! Ulan, sevinmeyen var mı harbiden ya? Samimiyetinize güvenmeyeceğim vallahi.

Bunu Jude Law için de söylemiş olabilirim ama, Tom Hardy gerçekten oyunculuğuna güvendiğim ve neredeyse sevmediğim özelliği hiç olmayan bir aktör. Hangi rolünü izlesem “Ulan adamlar yapıyor işte, oynayınca oluyor” kafasına giriyorum. Bu başarıyı göz ardı eden de şu ana dek ne gördüm ne duydum -doğal olarak. Kısacası da Hardy’nin Eddie Brock’u oynayacak olması da beni feci gazladı, dans ve renk!

Sony’nin gelecek olan Venom filmi, diğer süper kahraman filmlerinden bir tık daha farklı bir renkte olacağını biliyorsunuz sanırım. Hatta korku filmi kıvamında olduğu söyleniyor falan. Çok daha sert bir yapım gelecek karşımıza, orası kesin. Tom Hardy’nin de oynadığı en sert rollerin bile altından başarıyla kalkabilmesi gibi bir etken olunca, ben ister istemez bu Venom filmini şimdiden daha çok yükselir oldum. Ya siz? Coşuyor muyuz? Tencere ve tavaları çıkarıp bir şeyler çalalım, oynayalım mı? Yoksa Eddie Brock’u, Hardy hiç de beceremez diyenlerden misiniz? Yorumlara gömülün ey simbiyot geekleri!

Author

Geveze, aşırı heyecanlı, domates surat. Ailenizin mülayim, cep tipi ponçiği. Profesyonel inek. Özel gücü ise role play yazmak. @poncikbruiser

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.