STAR WARS: SİTH KARDEŞLER

Dönem, galaktik savaş dönemi. İmparatorluk ve Cumhuriyet, galaksinin kontrolü için çarpışıyorlar. İmparatorluk askerleri ve Sith’leri, bir barış antlaşmasına gizlice baskın yaparak iyilikçi Galaktik Cumhuriyet’e karşı ilk büyük zaferlerini kazandılar.

Savaş bir yandan devam ederken, iki genç Sith, Korriban’da bulunan AKADEMİ’ye inişlerini yapmaktadırlar. Aralarından irice ve yapılı olan, ŞABAN, hacı Darth dedesinden öğrendikleriyle karanlık tarafı özümsemek adına etrafa çakmak çakmak bakmakta, daha zayıf ve sıskaca olan RAMAZAN ise alaylı Sith’lik yaptığı yılların ardından yol yordam öğrenmeyi istemektedir.

Galaktik Cumhuriyet’in fertleri fellik fellik yüce İmparatorluk’un neferleriyle soluksuz bir mücadele verirken, ŞABAN ve RAMAZAN, SİTH KARDEŞLER beraber Korriban’ın Akademisine göğüs gerecek, Sith politikalarını içselleştirecek, öğrendikleriyle daha karanlık tarafa hayırlı evlatlar olmak üzere çalışacaklardır. Bu maceraları, onları HÜSAMEDDİN, TARKAN, BEDÜŞ gibi soylu Sith Lord ve Leydi’leriyle tanıştıracak; DAMAT gibi unutulmaz karakterlerin sırtında Galaksi’ye itlik ve köpeklik öğretmek adına bir seyahate çıkartacaktır…

Şaban ve Ramazan’ın maceralarının ilk beş bölümü buradan izlenebilir. Devamı gelecektir.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLLkT9MAdXYACc91cMIDECO9ZbV6lRc6pw

 

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.