gentlemen_prefer_blondie_by_electroxxtatic-d4otygkRock and Roll Hall of Fame’in en önemli gruplarından birisi olan Blondie, bildiğiniz gibi 6 Eylül Cumartesi İstanbul’a geliyor. Efsanevi şarkıcı Debbie Harry ve gitarist Christ Stein tarafından kurulan grup, Amerika’nın new wave – punk sahnesini bambaşka bir şekilde değiştirip, yepyeni bir hale sokmasıyla ünlü. 78 Yılında patlayan grup, “Call Me”, “Atomic”, “Heart of Glass” gibi hit şarkılara imza attı.

Blondie enteresan bir grup, sesi sürekli olarak değişiyor, zamana uyuyor ve bunu yaparken kendi kendine yarattığı kimlikten kesinlikle taviz vermiyor. Bu sebeple, ben de büyük bir Blondie dinleyicisi olarak yarın akşam ki konser için heyecanlıyım.

Pozitif Live tarafından Black Box Istanbul’da gerçekleşecek konser, gerçekten de seyircinin beklentisini tatmin edeceğe benziyor. Tabii biz de Geekyapar olarak durmadık, Blondie dinleyicilerine konsere kadar moda girecekleri 5 şarkı sıraladık!

Ayrıca Geekyapar olarak o gece biz de orada olacağız!

1 2 3 4 5 6
Author

14 Yaşından beri oyunlarla ilgili yazıyor, Trgamer, Oyungezer, Merlin'in Kazanı ve daha pek çok platformda yazdı. Arada dizi yazar, şu anda bir kitap yazıyor, insanlık onurunun depresif müziği yeneceği günü bekliyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.