Star Wars genişletilmiş evreninin tüm kahramanları ve hikayeleri camdan dışarı atılınca, elimizde an itibariyle resmi öykü olarak kabul edebileceğimiz, filmler, Clone Wars dizisi ve çıkacak birkaç yeni kitap haricinde tek şey kaldı: Star Wars Rebels. Disney XD kanalında, bu sonbahar yayınlanmaya başlayacak olan Star Wars: Rebels’ın ilk “full” fragmanı da dün yayınlandı. Daha önceden Disney ve Lucasfilm ucundan kıyısından “teaser” fragman yayını yapıyorlardı, fakat bu sefer biraz daha dişe dokunur bir şey sunmuşlar.

Genel itibariyle ilk bakıştan bir şey söylemek zor, fakat Star Wars: Rebels’ın animasyon kalitesi biraz yavan duruyor. Tabii dizi çıkınca, HD izleyip son kararı bir daha veririz, ama şimdilik etkilenmediğimizi söylemek gerek. Hikaye ve karakterler konusunda ise bir şey demek mümkün değil. Standart bir Star Wars hikayesi gibi duruyor ki, yanlış anlamayın, uzun zamandır şöyle güzel ve “standart” bir Star Wars hikayesi izlememiştik. Orijinal üçlemenin tonuna yaklaşırsa, bizi izleyicisi kabul edebilir. Yeter ki çocuklara hitap etme uğruna çerezlik izleme potansiyeli olan yetişkinleri salak yerine koymasın.

Star Wars: Rebels’ın yeni fragmanı aşağıda. Sizin fikirleriniz neler? Sizce oluru var mı dizinin? Biz şu an “Hele bir çıksın, bir iki bölüm izler karar veririz” konumundayız. “Yok abi tövbeliyim” diyen, “Abonesi olacağım çok heyecanlıyım!” diyen var mı? Varsa yorumlarda belirtin!

Author

Yalnız olduğunu düşünen, ama bunun uzun sürmeyeceğini bilen bir adam. Bir gün Kaliforniya'nın yeşillikleri uğruna Arizona'daki evini terk edip gitti, geri dön çağrılarına da kulak vermiyor.

Bir Yorum Yazmak İster Misin?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.